شیائومی از دستگاه جدید تصفیه هوای خود به نام MIJIA Purifier 4 Pro رونمایی کرد. مزیت اصلی این دستگاه علاوه بر عملیات ضد باکتری و ضد ویروسی در هوای خانه قیمت ارزان آن است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دستگاه تصفیه هوای جدید شیائومی MIJIA Purifier 4 Pro از ۹ سپتامبر به بازار عرضه شد و می تواند به طور کارآمد آلدهیدها، باکتری ها و ویروس ها را از محیط خانه حذف کند. علاوه بر آن این دستگاه عملکرد خوشبو کنندگی نیز انجام می دهد.
هدف از طراحی دستگاه MIJIA Purifier 4 Pro پاکسازی هوای اتاق نوزادان و کودکان است. دستگاه شیائومی MIJIA Purifier 4 Pro با طراحی هوایی محیطی ۳۶۰ درجه قادر است در یک دقیقه حدود ۸۳۳۰ لیتر معادل ۱۰ متر مربع هوا را پاکسازی کند.
شیائومی در قسمت فیلتر از ساختار لمینت پنج لایه قدرتمند با سطح وسیع کاغذ استفاده کرده است. همچنین با توجه به مدل قبلی افزایش سطح باز شده کاغذ فیلتر این دستگاه ۴۰۰۰ سانتی متر است. فیلتر این دستگاه با قدرت بسیار می تواند گرد و غبار، موی حیوانات خانگی، ذرات بسیار کوچک و حتی بو های عجیب را به طور کامل جذب کند. در قسمت حذف آلدهید نیز ظرفیت فیلتر آن ۱۸۵ درصد افزایش پیدا کرده است. بدین ترتیب با کمک حذف فرمالدهید و حذف تولوئن به مقدار بیش از ۹۶ درصد در یک ساعت امکان پخش گازهای سمی نامرئی در خانه وجود نخواهد داشت.
علاوه بر آن پوشش دوگانه ضد باکتری و ضد ویروس این دستگاه تصفیه هوا می‌تواند از عوامل ویروس بیماری زای هوایی را تا ۹۹ درصد از بین ببرد. همچنین قادر خواهد بود باکتریها و ویروسها را نیز غیر فعال کند. تصفیه هوای جدید شیائومی با صدای کمتر و کارکرد بالاتر می‌تواند در تمام شبانه روز روشن باشد و هیچ مشکلی از نظر صدا ایجاد نکند. یک صفحه نمایش LED کوچک بر روی این دستگاه قرار دارد که می تواند داده های لحظه‌ای محیط را بر روی آن به صورت خوانا مشاهده کرد .همچنین وضعیت هوا و فیلتر و صفحه مشکی مشبک نیز توسط یک چراغ کوچک نمایش داده می شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
اختراعات  |  نجوم و هوافضا  |  پزشکی و سلامت  |  علمی فناوری  |  تحقیقات و پژوهش های علمی  |  اخبار زیست محیطی  |  کشفیات  |  رباتیک  |  اخبار میکروبیولوژی  |  iran technology news  |

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *