به‌روزرسانی برنامه محبوب ویرایش ویدیوی ادوبی پریمیر پرو، پشتیبانی بومی از تراشه M1 ارائه می‌دهد و در مقایسه با نمونه‌های اینتلی و به‌طور میانگین، بهبود عملکرد ۸۰ درصدی دارد.
تاکنون، نرم‌افزارهای متعددی پشتیبانی بومی از تراشه M1 اپل مبتنی بر معماری آرم ارائه داده‌اند و به‌طور روزافزون، سایر نرم‌افزارهای محبوب به این جمع اضافه می‌شوند. ادوبی پریمیر پرو جدیدترین موردی است که پس از ارائه چندین نسخه‌ی بتا، به‌صورت نهایی برای پشتیبانی از کامپیوترهای مک مجهز به تراشه M1 به‌روز شده است.

طبق ادعای ادوبی، مجموعه برنامه‌های سرویس کریتیو کلاد این شرکت همچون پریمیر پرو در مک‌های M1 به‌طور میانگین ۸۰ درصد عملکرد سریع‌تر از کامپیوترهای اینتلی مک با پیکربندی یکسان ارائه می‌دهند که تفاوت بسیار درخور توجه و شگفت‌انگیزی محسوب می‌شود. افزون بر این، ادوبی اخیراً نتایجی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد عملکرد تراشه M1 در پردازش‌های یادگیری ماشین مرتبط با به ویژگی‌های Adobe Sensei، بالغ‌بر ۴۳۰ درصد سریع‌تر از نمونه‌های اینتلی است!
گفته می‌شود ادوبی قصد دارد پس از به‌روزرسانی برنامه‌های لایت‌روم کلاسیک، این‌دیزاین و ایلاستریتور، پشتیبانی بومی از پردازنده‌های اپل سیلیکون را به برنامه افتر افکتس بیاورد. پریمیر پرو همچنین ویژگی جدید تبدیل گفتار به متن را دریافت کرده است که گفته می‌شود می‌تواند به‌طور میانگین ۷۵ درصد از زمان ضبط و زیرنویس کردن ویدئو را کاهش بدهد.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *