اپل فقط دو روز دیگر در تاریخ ۲۳ شهریور از گوشی‌های سری آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ رونمایی می‌کند. در همین رابطه، خبرگزاری بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود به ویژگی‌هایی از این گجت‌ها پرداخته است که انتظار داریم. مهم‌ترین ویژگی‌های مربوط به آیفون ۱۳ از قرار زیر است؛
آیفون 13
در رابطه با اپل واچ سری ۷ هم همان‌طور که انتظار داشتیم لبه‌های آن تخت شده و همچنین با بندها و واچ‌فیس‌های جدید هم روبه‌رو خواهیم شد. کاربران برای خرید این ساعت هوشمند می‌توانند بین مدل‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری دست به انتخاب بزنند و چیپست S7 هم به‌عنوان قلب تپنده‌ی آن انجام وظیفه می‌کند.
از جدیدترین ساعت هوشمند اپل نباید انتظار ارائه‌ی سنسورهای جدید مربوط به سلامتی را داشته باشیم. در عوض، اپل قصد دارد برای نسل هشتم این ساعت قابلیت‌هایی مانند سنجش دمای بدن، اندازه‌گیری فشار خون و قند خون را ارائه کند.
اگرچه معرفی اپل واچ سری ۷ و آیفون ۱۳ در مراسم ۲۳ شهریور قطعی است، اما احتمال معرفی ایرپادز جدید، آیپد مینی تازه‌نفس، آیپد پایین‌رده و مک‌بوک پرو مبتنی بر چیپست M1X هم وجود دارد.
بار دیگر برای یادآوری باید بگوییم که مراسم اپل در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود و در دیجی‌کالا مگ کل مراسم و اخبار مربوط به آن را پوشش خواهیم داد.
منبع: ۹To5Mac


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *