با توجه به اطلاعات جدیدی که پیرامون مشخصات دوربین گلکسی S22 منتشر شده است به نظر می‌رسد خبری از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی در این گوشی نیست.
به گزارش پایگاه خبری کره‌ای The Elec, سامسونگ سال آینده هم از سه مدل پرچم‌دار از سری گلکسی S22 رونمایی خواهد کرد که شامل مدل استاندارد، پلاس و اولترا می‌شوند. طبق خبرهای منتشر شده‌ی اخیر، شنیده بودیم که حداقل مدل اولترا با تغییرات خوبی در بخش دوربین همراه خواهد بود اما ظاهرا این اتفاق نخواهد افتاد. مهم‌ترین چیزی که انتظار داشتیم در این گوشی ببینیم، استفاده از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی جدیدی بود که گفته می‌شود در گوشی شیائومی ۱۲ اولترا بکار گرفته خواهد شد اما ظاهرا گلکسی S22 اولترا باید با اعمال تغییرات اندک روی همان سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی سال ۲۰۲۲ را به پایان برساند.
همچنین دوربین گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس هم تغییرات خاصی نخواهد داشت. طبق آنچه که شنیدیم، ظاهرا این دو گوشی بار دیگر از سه دوربین روی پنل پشتی خود بهره خواهند برد که شامل دوربین اصلی، فوق عریض و تله‌فوتو با قابلیت بزرگ‌نمایی اپتیکال ۳ برابری می‌شود. همچنین یک دوربین ۱۰ مگاپیکسلی هم به عنوان دوربین سلفی روی نمایشگر تعبیه خواهد شد.
شایعات و خبرهای قبلی از این موضوع حکایت داشتند که سامسونگ بالاخره در این گوشی‌ها از سنسور جدید و قدرتمند ۵۰ مگاپیکسلی به‌جای ۱۲ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد اما خب شرکت کره‌ای ترجیح داد همانند رقیب، سه سالی را با همان سخت‌افزار اما اندکی تغییر مثبت سر کند.
در حال حاضر می‌دانیم گوشی‌های سری گلکسی S22 از لحاظ پردازنده پیشرفت خوبی خواهند داشت و به اسنپدراگون ۸۹۸ یا اگزینوس ۲۲۰۰ با پردازشگر گرافیکی AMD مجهز می‌شوند. اما این تغییرات قابل پیش‌بینی بودند. دوست داشتیم یک قابلیت نوآورانه یا جذاب در نماینده‌های سامسونگ ببینیم اما ظاهرا برای این اتفاق باید تا سال ۲۰۲۳ و رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S23 صبر کنیم. چون به نظر می‌رسد شرکت‌های نام‌دار تولید‌کننده‌ی گوشی هشمند خیلی به تغییرات نوآورانه علاقه‌ای ندارند.
منبع: PhoneArena


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *