دیجی‌پلاس سرویس ویژه دیجی‌کالاست که از مرداد ۹۹ برای علاقه‌مندان به خرید اینترنتی راه‌اندازی شد، سرویسی که با ارائه خدمات متفاوت قصد دارد تجربه لذت‌بخش‌تری را برای مشتریان دیجی‌کالا رقم بزند. دیجی‌پلاس در تولد یک سالگی جشنواره‌ای برگزار کرده که می‌توانید با تخفیف‌، شما هم پلاسی شوید و از خدمات منحصر به فرد این سرویس استفاده کنید.
در یک سال گذشته ۴۰۰ هزار مشتری دیجی‌کالا، اشتراک دیجی‌پلاس را خریداری کردند که میزان رضایت مشتریان پلاس در  یکسال گذشته، ۵۰ درصد بیش تر از افرادی‌ست که پلاسی نیستند، همچنین بیشترین دفعاتی که یک کاربر، اشتراک پلاس را خریداری کرده ۱۱ بار بوده است که همین موضوع نشان دهنده خدمات قابل توجهی است که این سرویس در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.
مشتریان زیادی در دیجی‌کالا، کالاهای مورد نیازشان را جست‌وجو می‌کنند. در بین ۳۰ میلیون بازدیدکننده یکتای ماهانه در سال ۹۹، افرادی هستند که تمایل به استفاده از خدمات ویژه دیجی‌پلاس دارند تا از مزایای آن استفاده کنند.
به مناسبت یک سالگی دیجی‌پلاس، تخفیف‌ها و امکانات ویژه‌ای در اختیار کاربران قرار گرفته تا در صورت تمایل بتوانند با خرید اشتراک دیجی‌پلاس از امکانات ویژه این سرویس از جمله: ارسال رایگان، هدیه نقدی، مرجوعی ۳۰ روزه و … استفاده کنند.
خدمات ویژه دیجی‌پلاس در جشنواره یک سالگی
خریدهای اشتراک پلاس در این یکسال، نشان می‌دهد مشتری‌های شهر تهران از کاربران پر و پاقرص سرویس دیجی‌پلاس هستند.  اما همه کاربران دیجی‌کالا می‌توانند با پرداخت هزینه‌های مشخص شده از عضویت ۱ ماهه، ۳ ماهه و ۶ ماهه دیجی‌پلاس استفاده کنند.
که البته در جشنواره یک سالگی دیجی‌پلاس با ۴۰ هزارتومان تخفیف می‌توانید اشتراک ۶ماهه و یکساله این سرویس ویژه را خریداری کنید، شما با عضویت در پلاس از خدماتی برخوردار می‌شوید که کاربران عادی به آن دسترسی ندارند؛ امکاناتی که برای شما تجربه خریدی خوشانیدتری را رقم می‌زند.
ارسال رایگان
پراستفاده‌ترین و محبوبترین سرویس دیجی‌پلاس، ارسال رایگان سفارش‌هاست، موضوع مهمی که همیشه یکی از دغدغه‌های مشتریان در خرید اینترنتی است. در واقع شما با عضویت در این سرویس می‌توانید خریدهای خود را تا ۴ بار در ماه با ارسال رایگان دریافت کنید، همچنین کاربران دیجی‌پلاس خریدهای سوپرمارکتی خود را تا سقف ۸۰ هزارتومان را با ارسال رایگان تحویل می‌گیرند.
ظرفیت ارسال اختصاصی و دریافت زودتر سفارش
دیجی‌پلاس به صورت روزانه ۱۰هزار ظرفیت ارسال اختصاصی را برای کاربرانش در نظر گرفته، اگر شما عضو دیجی‌پلاس باشید می‌توانند  با برخوداری از این ظرفیت‌ها کالاهایی که در انبار دیجی‌کالا موجود هستند را در بازه زمانی زودتری تحویل بگیرید.
فرصت مرجوعی سفارش تا ۳۰ روز
تمامی کاربران دیجی‌کالا بعد از خرید تا ۷ روز فرصت مرجوعی دارند، اما پلاس این مدت زمان را برای کاربرانش بیشتر کرده و مشترکین پلاسی تا ۳۰ روز بعد از دریافت سفارش از امکان مرجوعی برخوردارند. البته در این میان برای رعایت حقوق فروشنده و مشتری یک سری کالاها  قابل بازگشت نیستند. (لینک به آشنایی بیشتر با این دسته از کالاها)
تحویل فوری کالا به مشتریان تهران
با توجه به این موضوع که گاهی اوقات کاربران نیاز دارند تا سفارشی را در همان روز دریافت کنند. دیجی‌پلاس این امکان را هم برای مشترکین خود فراهم کرده که کاربران آن با انتخاب کالاهایی که نشان «ارسال فوری» دارند می‌توانند در بازه زمانی ۲ تا ۴ ساعته سفارش خود را تحویل بگیرند. در این یکسال گذشته زودترین زمانی که یک کاربر پلاسی در تهران سفارش خود را از طریق سرویس ارسال فوری پلاس دریافت کرده ۴۸ دقیقه بوده است.
هدیه نقدی برای کاربران پلاس
این یک امکان هیجان‌انگیز و جذاب برای علاقه‌مندان به خرید اینترنتی است. کاربران پلاس با خرید یک یا چند کالا از میان  ۵۰۰۰۰ هزار کالای نشان‌دار موجود در دیجی‌کالا، هدیه نقدی دریافت  می‌کنند. به این معنا که بعد از  نهایی شدن فرآیند خرید و پایان ۳۰ روزه فرصت مرجوعی، درصدی از مبلغ سفارش به کیف پول دیجی‌کالای آن‌ها  واریز می‌شود که می‌توانند در خریدهای بعدی خود از این هزینه استفاده کنند. دیجی‌پلاس، در جشنواره یک سالگی، هدیه نقدی بیشتری را برای کاربرانش در نظر گرفته است، در سال گذشته بیشترین هدیه نقدی که یک کاربر پلاسی دریافت کرده، ۲۸ میلیون تومان بوده است.
تخفیف‌های شگفت‌انگیز
دیجی‌پلاس در روزهای  ۵ام و ۲۰ام هر ماه، دسترسی خرید اختصاصی با تخفیف‌های ویژه به محبوب‌ترین کالاهای دیجی‌کالا را برای کاربرانشان فعال می‌کند که کاربران عادی امکان خرید این شگفت‌انگیزها را در آن روز  ندارند. علاوه بر این، پلاسی‌ها ۳۰دقیقه زودتر نسبت به کاربران عادی از تخفیف‌های  شگفت‌انگیز باخبر می‌شوند. در یکسال گذشته بیشترین تخفیفی که یک کاربر پلاسی دریافت کرده ۳۶میلیون تومان بوده است. . به این ترتیب، خرید زودتر از شگفت‌انگیزها با ارسال رایگان به نفع کاربران پلاسی است. البته به مناسبت تولد یک سالگی دیجی‌پلاس در این هفته با عضویت در این سرویس می‌توانید با دسترسی به تخفیف‌های شگفت‌انگیز بیشتر، خرید شیرینی را تجربه کنید.
دسترسی رایگان به فیدی‌پلاس
فیدی پلاس سرویس اشتراکی فیدیبو است که با خرید بسته‌های اشتراک فیدی‌پلاس، به هزاران کتاب الکترونیک، صوتی و مجله دسترسی دارید و می‌توانید بدون نیاز به پرداخت مجدد در مدت زمان اشتراک، کتاب‌های دلخواهتان را بخوانید و بشنوید. با راه‌اندازی این سرویس در سال ۱۴۰۰، دسترسی آن به صورت رایگان برای کاربران دیجی‌پلاس فعال شده است و در کنار خریدی سریع و لذت‎بخش می‌توانند در اوقات فراغت خود مطالعه کنند یا به پادکست و مجلات صوتی گوش دهند.
 


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *