گوگل در جدیدترین اقدام اعلام کردکارکنان این شرکت پیش از بازگشت به محل کار باید واکسینه شوند.
سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل،‌ به‌تازگی در نامه‌ای اعلام کرده است که کارمندان این شرکت پیش از ورود به دفاتر محل کار خود باید واکسینه شوند. با‌‌‌توجه‌‌‌به این بیانیه، گوگل به‌عنوان یکی از اولین شرکت‌های بزرگ فناوری شناخته می‌شود که واکسیناسیون کارکنان را پیش از بازگشت به کار درخواست کرده است.
به‌گزارش خبرگزاری ورج، این خبر در چهارچوب موج جدیدی از الزامات واکسیناسیون منتشر شده است که در آن دولت جو بایدن قصد دارد اعلام کند همه کارکنان فدرال یا باید واکسینه یا روز پنجشنبه با آزمایش‌های مکرر کرونا مواجه شوند. طبق گزارش نیویورک‌تایمز، واکسیناسیون گوگل برای کارکنان دفاتر ایالات متحده آمریکا در هفته‌های آینده و سایر مناطق در ماه‌های آینده انجام خواهد شد.
علاوه‌بر‌این، گوگل بازگشت رسمی خود به دفاتر را از سپتامبر به ۱۸ اکتبر موکول کرده است؛ زیرا نوع دلتای کرونا در سراسر ایالات متحده آمریکا همچنان در حال افزایش است. اکنون سیاست‌های گوگل و اپل تقریبا یکسان است؛ زیرا این شرکت نیز به‌دلیل نگرانی‌های مشابه درباره کرونا، پایان دورکاری کارمندانش را تا اکتبر به‌تعویق انداخته است.

هنوز مشخص نیست که آیا شرکت‌های دیگری مانند اپل از حرکت گوگل درباره واکسیناسیون کارکنان پیروی می‌کنند یا خیر. تیم کوک، مدیرعامل اپل، دیروز در مصاحبه‌ای با جاش لیپتون از CNBC اظهار کرد: «در‌حال‌حاضر، تمرکز اصلی ما روی زمان بازگشت به کار است… ما مسائل مختلف را روزانه بررسی می‌کنیم تا در‌نهایت بتوانیم واقعا نتیجه بگیریم که آیا این کار پاسخ درستی به وضعیت فعلی است یا خیر.» در‌ادامه توییت لیپتون درباره صحبت‌های کوک را مشاهده می‌کنید:

.@tim_cook spoke w/ me yesterday about this same issue at @Apple:

“…our main focus right now is on when to come back…we pushed it from early September to at least October…we are monitoring things daily to really conclude whether that is the right answer or not” https://t.co/zhBqwocynm

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.