طبق تازه‌ترین اخبار، های‌سیلیکون، زیرمجموعه‌ی هواوی، تولید آزمایشی اولین تراشه‌ی درایور پنل OLED منعطف را آغاز کرده است.
پس از تحریم‌های سخت‌گیرانه‌ی ایالات متحده، ساخت تراشه‌های گوشی‌ هوشمند برای های‌سیلیکون هواوی تقریباً غیر ممکن شده است؛ اما به‌ نظر می‌رسد این شرکت چینی روی اولین تراشه‌ی درایور مخصوص برای پنل OLED منعطف کار می‌کند.
اگر جدید‌ترین گزارش ارائه‌شده توسط منبع چینی درست باشد، تراشه‌ی درایور مخصوص پنل OLED منعطف های‌سیلیکون وارد مرحله‌ی تولید آزمایشی شده است. برای افرادی که اطلاع ندارند، تراشه‌ی درایور OLED منعطف، روشنایی هر پیکسل را در صفحه‌نمایش کنترل می‌کند.

طبق گزارش Gizmochina، محصول یادشده در نیمه‌ی اول سال آینده میلادی، وارد فاز تولید انبوه آغاز خواهد شدد. انتظار می‌رود تراشه‌ی درایور مخصوص پنل OLED منعطف تا پایان سال جاری به تأمین‌کنندگان تحویل داده شود. با توجه به اینکه تراشه‌ی جدید توسط هواوی توسعه داده خواهد شد، انتظار می‌رود آن را برای محصولات آینده‌ی خود استفاده کند؛ البته گفته می‌شود قبلاً نمونه‌هایی برای آزمایش به BOE و آنر فرستاده شده است.
طبق تازه‌ترین گزارش، غول فناوری چینی در تلاش است تا مستقل شود و برای جبران تحریم‌های اعمال‌شده توسط ایالات متحده، قصد دارد اولین کارخانه‌ی تولید تراشه را در ووهان راه‌اندازی کند. هواوی در اویل این ماه برای تقویت زنجیره‌ تأمین داخلی خود با یک شرکت چینی قراردادی منعقد کرده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *