با توحه به اینکه تنها چند ماه تا معرفی شیائومی می میکس ۴ باقی مانده، این روزها بازار شایعات درباره‌ی این دستگاه حسابی داغ است. در یکی از جدیدترین این شایعات، اطلاعاتی از طراحی و مشخصات سخت افزاری مهم این گوشی فاش شده است.
بر اساس اسناد ثبت شده در TENNA (سازمان رگلاتوری چین) انتظار می‌رود نسخه‌ی استاندارد شیائومی می میکس ۴ به ۸ گیگابایت حافطه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی مجهز شود.
همچنین، گفته می‌شود این گوشی نسخه‌ای گران‌‌‌ قیمت‌تر هم خواهد داشت که از ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره‌مند خواهد بود. البته، با توجه به اینکه احتمال تولید نسخه‌هایی با حافظه‌ی داخلی بیشتر هم وجود دارد، نباید چندان به پشتیبانی از کارت حافظه‌ی جانبی امیدوار باشیم.
اما علاوه بر مشخصات یاد شده، در اسناد نام‌برده به پشتیبانی از شبکه ۵G هم اشاره شده است که همین موضوع به زمزمه‌های حضور چیپ پرچم‌دار اسنپ‌دراگون ۸۸۸ به عنوان مغز پردازشی شیائومی می میکس ۴ قوت می‌بخشد. همچنین، گفته شده مدل ویژه‌ی این دستگاه در بازار چین از دو سیم‌ کارت پشتیبانی خواهد کرد، اما درباره‌ی عرضه‌ی جهانی این مدل اطلاعاتی منتشر نشده است.
متاسفانه، اطلاعات منتشر شده در اسناد یاد شده در همین حد است. اما همانطور که در ابتدای این مطلب اشاره کردیم، بازار شایعات درباره‌ی نسل بعدی می میکس شیائومی حسابی داغ است و هر چند وقت یک‌بار، اطلاعات جدیدی درباره‌ی این گوشی منتشر می‌شود.
برای مثال می‌توان به دوربین سلفی می میکس ۴ اشاره کرد که گفته می‌شود در زیر نمایشگر قرار داده شده تا گوشی به‌ صورت تمام صفحه درآید. در شایعه‌ی دیگری به یک باتری بزرگ ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۱۲۰ واتی و شارژ بی‌سیم هم اشاره شده است. انتظار می‌رود شیائومی می میکس ۴ به‌ صورت پیش‌فرض به اندروید ۱۱ مجهز باشد.
منبع: Phone Arenaای کاش این دوربین زیر نمایشگر سریع تر ترند بشه راحت بشیم از حفره سلفی

source

توسط techkhabari