بهروزرسانیامنیتی گلکسی نوت ۹ که بهصورت ماهانه منتشر می‌‌شد، بهاحتمال زیاد حداقل تا سال آینده بهصورت دورهی سهماهه ادامه خواهد داشت.
اگر هنوز دارنده‌ی گلکسی نوت ۹ سامسونگ هستید، یک خبر خوب و یک خبر بد داریم. خبر خوب این است که هنوز می‌توانید به‌روزرسانی امنیتی دریافت کنید و خبر بد؛ صفحه‌ی به‌روزرسانی‌ امنیتی سامسونگ که از طریق 9to5Google ارائه شده است، نشان می‌دهد که از این به بعد به‌روزرسانی‌ امنیتی در دوره‌ی سه‌ماهه منتشر خواهد شد و دیگر به‌صورت ماهانه نخواهد بود.

بدون شک تغییر در ارائهی بهروزرسانی تعجب‌آور نیست؛ زیرا گلکسی نوت ۹ در آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۱۳۹۷) معرفی شد و ۳۶ ماه بهروزرسانی منظم امنیتی بهصورت ماهانه دریافت کرده است. بهاحتمال زیاد بهروزرسانیامنیتی حداقل تا سال آینده بهصورت دورهی سهماهه ادامه خواهد داشت.
دارندگان گلکسی نوت ۹ که بهدنبال ارتقا هستند میتوانند گلکسی زد فولد ۳ را که اخیراً عرضه شده است، انتخاب کنند. با تصمیم سامسونگ مبنی بر معرفی نکردن سری گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱، گلکسی زد فولد ۳ با صفحهنمایش تاشوی بزرگ و پشتیبانی از S Pen میتواند جایگزین آن باشد؛ اما در بازار ایران قیمت بسیار بالایی دارد. اگر به دنبال گزینههای عالی دیگری از سامسونگ و شرکتهای مختلف هستید، میتوانید راهنمای خرید بهترین گوشیهای موبایل بازار ایران (شهریور ۱۴۰۰) را در بازههای قیمتی مختلف مشاهده کنید
دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی پایان یافتن پشتیبانی گلکسی نوت ۹ چیست؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *