سال گذشته بود که واتساپ قابلیت عکس و ویدیو محوشونده را از نسخه‌های وب و دسکتاپ حذف کرد. اما بار دیگر شرایط عوض شده و کاربران می‌توانند از این ویژگی استفاده نمایند.

ظاهرا واتساپ از تصمیمی که سال گذشته گرفته بود پشیمان شده و می‌خواهد قابلیت عکس و ویدیوی یکبار مصرف واتساپ را به این برنامه بازگرداند. از این رو، تیم توسعه متا در حال کار بر روی ویژگی View Once دسکتاپ و نسخه وب است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


قابلیت عکس و ویدیو محوشونده به نسخه وب و دسکتاپ واتساپ اضافه شد

واتساپ هم مثل اکثر پیام‌رسان‌های دیگر از پیام‌های View Once پشتیبانی می‌کند. در واقع این پیام‌ها یک‌بار نشان داده شده و پس از یک دوره زمانی به طور خودکار حذف می‌شوند.

در حال حاضر این قابلیت در اندروید و iOS در دسترس است و نسخه‌های دسکتاپ و وب هم در گذشته از این ویژگی پشتیبانی‌ می‌کردند ولی واتس‌اپ به دلایلی نامعلوم تصمیم گرفت آن را حذف کرده و حالا مجدداً قصد دارد آن را اضافه کند.

قابلیت عکس و ویدیو محوشونده به نسخه وب و دسکتاپ واتساپ اضافه شد

البته این موضوع را شرکت رسما اعلام نکرده؛ بلکه برخی از کاربران نسخه بتا آن را مشاهده و گزارش کرده‌اند. بنابراین این احتمال وجود دارد که متا این قابلیت را به نسخه‌های وب و دسکتاپ برگرداند.

در واقع، کاربران نسخه بتا این ویژگی را امتحان کرده و فیدبک می‌دهند؛ بر اساس نتایج فیدبک‌ها، شرکت تصمیم نهایی را می‌گیرد. پس تنها باید منتظر ماند و دید آیا این ویژگی اضافه می‌شود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران تکراتو درباره اضافه شدن قابلیت عکس و ویدیو محوشونده به نسخه وب و دسکتاپ چیست؟ آیا شما طرفدار این قابلیت هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: gizmochina

source

توسط techkhabari