شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و استودیوی راکستدی (Rocksteady) تریلر جدیدی از عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League را منتشر کرده‌اند که به نمایش ویژگی‌های شخصیت King Shark می‌پردازد.

پس از انتشار یک تریلر که در آن هارلی کوئین (Harley Quinn) و حرکات آکروباتیک او در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نمایش گذاشته شده بود، استودیوی راکستدی اخیراً با انتشار یک تریلر جدید مهارت‌های King Shark را نمایش داده است. او که به عنوان پسر خدای کوسه شناخته می‌شود، شخصیتی است که می‌تواند دشمنان را قلع و قمع نماید.

شخصیت King Shark در Suicide Squad: Kill the Justice League می‌تواند صدمات زیادی را به دشمنان وارد نماید. او همچنین قادر است به آسمان پرسیده و بر روی دشمنان سقوط کند. استفاده از سلاح‌های سنگین نقطه قوت این شخصیت است، اگرچه او می‌تواند از چاقوها، شاتگان و سایر ابزارهای نزدیک و دوربرد برای از بین بردن دشمنان استفاده کند.

تریلر جدید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در قسمت زیر قابل مشاهده است:

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ (۲ فوریه ۲۰۲۴) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت. افرادی که نسخه دیلاکس را پیش‌خرید نمایند، می‌توانند ۷۲ ساعت زودتر از تاریخ عرضه‌ی رسمی به بازی دسترسی داشته باشند. اخیراً تایید شده است نسخه‌ی آلفای محدود این اثر از تاریخ ۳۰ نوامبر تا ۴ دسامبر (۹ الی ۱۲ آذر) در دسترس قرار می‌گیرد.

source

توسط