امروز قیمت 3 محصول جدید مدیران خودرو توسط شورای رقابت مشخص شد. براساس جدول زیر، یک خودرو از برند MVM و دو خودرو از برند فونیکس قیمت‌گذاری شدند.

براساس مصوبه 615 شورای رقابت که امروز بررسی شد، قیمت 3 محصول جدید مدیران خودرو مشخص شده است که یک محصول از MVM و دو محصول از فونیکس را شامل می‌شود. طبق جدول زیر MVM Arrizo 5 Sport FL با قیمت 948 میلیون و 144 هزار تومان برچسب‌گذاری شده، Phoenix Tiggo 8 ProMax IE به قیمت دو میلیارد و 289 میلیون تومان و Phoenix Tiggo 8 Pro e Plus نیز 2 میلیارد و 519 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


قیمت 3 محصول جدید مدیران خودرو توسط شورای رقابت مشخص شد

مدیران خودرو چندی پیش سه خودرو مونتاژی خود را معرفی و اعلام کرد که به زودی قیمت این خودروها مشخص خواهد شد. حال شورای رقابت دست به کار شده و نرخ خودروهای جدید مدیران خودرو را بدون هزینه‌های جانبی شامل، شماره‌گذاری، بیمه، مالیت بر ارزش افزوده، عوارض و برخی هزینه‌های دیگر را اعلام کرد.

جدول محصولات جدید مدیران خودرو

ام وی ام آریزو ۵ اسپرت FL ۹۴۸.۱۴۴.۰۰۰
فونیکس تیگو ۸ پرو مکس IE ۲.۲۸۹.۶۷۷.۰۰۰
فونیکس تیگو ۸ پرو e پلاس ۲.۵۱۹.۱۱۹.۰۰۰

شرکت خودروسازی مدیران خودرو، چند روز پیش قیمت 9 محصول دیگر از مونتاژی‌های خود را برای ماه آبان به‌روز کرد. در لیست جدید قیمت‌های این شرکت، 4 محصول از برند MVM و 5 محصول از از برند فونیکس قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قیمت 3 محصول جدید مدیران خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط techkhabari