رکورد سریع‌ترین فروش در میان تمامی انحصاری‌های پلی استیشن

بازی Spider-Man 2 در ۲۴ ساعت ۲.۵ میلیون نسخه فروخته است

اینطور که از گزارش‌ها پیدا است، ظاهرا بازی Spider-Man 2 توانسته در ۲۴ ساعت ابتدایی انتشار خودش، رکورد فروش ۲.۵ میلیون نسخه‌ای را به جا بگذارد.


مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید بهترین تلویزیون‌ برای پلی‌ استیشن ۵تجربه‌ بصری ایده‌آل!
راهنمای خرید بهترین تلویزیون‌ برای پلی‌ استیشن ۵

بازی‌های انحصاری کمپانی سونی و برند پلی استیشن، یکی از بزرگ‌ترین رکوردها را از خودشان پس از انتشار به جا می‌گذارند. تا پیش از عرضه بازی Spider-Man 2 توسط سونی، بازی God of War Ragnarok که سال گذشته منتشر شده بود توانست در طول ۱ هفته رکورد فروش ۵ میلیونی را داشته باشد و پیش از آن نیز بازی The Last of Us Part 2 موفق شد در طی ۳ روز، ۴ میلیون نسخه به فروش برساند.

نسخه اصلی بازی Marvel’s Spider-Man 2018 که توسط استودیوی بازی‌سازی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) تولید و با همکاری سونی عرضه شده بود نیز توانست بود در سه روز نخست بیش از ۳.۳ میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد و بازی God of War 2018 نیز ۳.۱ میلیون نسخه در بازه زمانی مشابه پس از انتشارش به دست علاقه‌مندان رساند.

Spider-Man 2

اینطور که از گزارش‌ها پیدا است، کمپانی سونی تا پیش از این رقم فروش ۲۴ ساعته محصولات خودش در زمینه بازی‌های ویدیوی را اعلام نکرده بود، اما با این وجود، امروز می‌دانیم که بازی Spider-Man 2 توانسته حدود ۲.۵ میلیون نسخه تنها در عرض یک روز به فروش برساند و احتمالاً رکورد جدید و دیگری برای مدیران ارشد شرکت‌های سازنده و ناشر به ارمغان آورد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش،‌ وب سایت ویجیاتو را دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ به نظر شما این بازی می‌تواند رکورد محصولات قبلی سونی را بشکند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:آشنایی با مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ – اسپایدرمنی از آینده‌ی ناگوار مارولاسپایدی سایبرپانکی
آشنایی با مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ – اسپایدرمنی از آینده‌ی ناگوار مارول


نکات ایرانی بازی اساسینز کرید میراژ

خالق فاینال فانتزی کنترلر ایکس باکس را برای خود شخصی‌سازی کرده است - ویجیاتو

source

توسط