اخیراً ویدئویی بسیار ناراحت‌کننده از کشف لاشه هزاران ماهی در یکی از سواحل روسیه در فضای مجازی و رسانه‌های جهانی منتشر شده که حرف و حدیث‌هایی را دربر داشته است.

شبکه روسی “راشاتودی” به تازگی یک ویدئوی بسیار ناراحت‌کننده و البته عجیب از کشف لاشه هزاران ماهی در یکی از سواحل روسیه را منتشر کرده که حرف و حدیث‌های متنوعی را به دنبال داشته است. این لاشه‌ها در سواحل منطقه‌ای به نام Primorsky Krai پیدا شده که در مرز بین این کشور با کره شمالی و چین قرار دارد. اما چه چیزی منجربه مرگ این ماهی‌ها شده است؟


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


کشف لاشه هزاران ماهی در یکی از سواحل روسیه

به گزارش تکراتو و به نقل از ایسنا، در ویدیویی که راشاتودی در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده، لاشه هزاران ماهی در ساحل منطقه «پریمورسکی» دیده می‌شود که به‌دلیل نامعلومی مرده‌اند و جریان آب، جمعیت عظیم ماهیان مرده را به ساحل آورده است.

کشف لاشه هزاران ماهی در یکی از سواحل روسیه

 

شایع‌ترین علت مرگ و میر وسیع ماهیان کاهش اکسیژن آب، شکوفایی جلبک‌ها، افزایش پیوسته دمای آب، گسترش بیماری‌های عفونی یا آلودگی آب با پسماند صنعتی یا آلودگی‌های زیست‌محیطی دیگر است اما هنوز علت مرگ این حجم عظیم از ماهی‌ها در منطقه پریمورسکی مشخص نشده و در دست بررسی قرار دارد.

منطقه پریمورسکی (Primorsky Krai) یکی از ۸۵ واحد فدرال کشور روسیه و در جنوبی‌ترین بخش خاور دور این کشور و در مرز روسیه با کشورهای چین و کره شمالی واقع شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص کشف لاشه هزاران ماهی در یکی از سواحل روسیه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط techkhabari