به گفته‌ی کارگردان روایی Marvel’s Spider-Man 2، این احتمال وجود دارد که اینسامنیاک گیمز یک بازی اسپین آف از شخصیت Venom را بسازد.

در پایان بازی Marvel’s Spider-Man، استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) این خبر وسوسه‌ انگیز را ارائه کرد که دوست صمیمی پیتر پارکر، یعنی هری آزبورن، در حال درمان برای یک بیماری لاعلاج با استفاده از یک ماده سیاه به نام ونوم است. Venom قرار است در شهر نیویورک در بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 که امروز به صورت رسمی برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود، معرفی گردد.

جان پاکت (Jon Paquette)، کارگردان ارشد بخش روایت Marvel’s Spider-Man 2، در مصاحبه‌ای جدید با وب‌سایت Insider اظهار داشت:

من می خواهم این بازی یکی از بهترین داستان‌های Venom باشد که تا به حال تجربه کرده‌اید. خواهیم دید که منتقدان در مورد آن چه می‌گویند.

طرفداران ژانر وحشت ممکن است صدای شخصیت Venom را تشخیص دهند، چراکه تونی تاد (Tony Todd)، ستاره فیلم‌های «Candyman»، لحن هیولایی Venom را ارائه کرده است. به گفته‌ی جان پاکت، برایان اینتیهار (Bryan Intihar) شخصی بود که ایده انتخاب تونی تاد به ذهنش خطور کرد.

کارگردان روایی Marvel’s Spider-Man 2 در این باره می‌گوید:

در نهایت تصمیم گرفتیم تا تونی تاد را برای صداپیشگی Venom انتخاب کنیم و او چند خط دیالوگ را برای تست ارائه کرد. با خود گفتیم این همان حس و هوایی است که ما به دنبال آن هستیم.

هنگامی که از جان پاکت در مورد احتمال ساخت یک بازی اسپین آف از Venom سوال شد، وی توضیح داد که تیم سازنده منتظر واکنش طرفداران است.

ما در حال حاضر روی Marvel’s Spider-Man 2 تمرکز کرده‌ایم و کاری که می خواهیم انجام دهیم این است که منتظر باشیم تا ببینیم طرفداران چه واکنشی نشان می دهند. ما به صحبت‌های هواداران گوش خواهیم داد و از آن‌ها می‌پرسیم که واقعاً چه می‌خواهند؟

جان پاکت در ادامه افزود که تیم سازنده Marvel’s Spider-Man 2 از تاریخچه کتاب‌های مصور Venom الهام گرفته است که می‌تواند الهام بخش داستانی با محوریت ونوم باشد.

من به یاد دارم که در کودکی در اتاق خواب دوستم مشغول خواندن کمیک جنگ‌های مخفی بودم و منشا لباس سیاه را دیدم. یک جهان غنی در آن وجود دارد و این کمیک‌ها کارهای زیادی انجام داده‌اند. ما سعی کردیم همه این موارد را در نظر بگیریم و سپس به این فکر کنیم که چه چیزی برای شخصیت‌ها و فرنچایز ما بهترین است.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 امروز به صورت رسمی برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.


منبع: Insider

source

توسط