به تازگی اعلام شده که قسمت آخر فصل هشتم و پایانی سریال Fear the Walking Dead زودتر از موعد مقرر پخش خواهد شد.

سریال «ترس از مردگان متحرک» یکی دیگر از نسخه‌های فرعی فرنچایز «مردگان متحرک» به شمار می‎‌رود که قرار است به زودی به پایان برسد و حالا اعلام شده که پایان فصل هشتم و پایانی این سریال قرار است زودتر از موعد نیز پخش شود و داستان این مجموعه را به اتمام برساند.

بنابر اعلام صورت گرفته، قسمت پایانی فصل هشتم سریال «ترس از مردگان متحرک» قرار است یک هفته زودتر و همزمان با قسمت ماقبل آخر آن در تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) از شبکه ای‌ام‌سی پخش شود و بینندگان و طرفداران در یک روز شاهد دو قسمت پایانی سریال خواهند بود.

سریال The Walking Dead The Ones Who Live
سریال The Walking Dead The Ones Who Live

با وجود اینکه سریال اصلی «مردگان متحرک» به پایان رسیده و حالا نسخه فرعی «ترس از مردگان متحرک» نیز تمام خواهد شد اما این فرنچایز همچنان به کار خودش ادامه خواهد داد. اخیرا سریال The Walking Dead: Dead City پخش شده بود و چندی پیش نیز فصل اول سریال The Walking Dead: Daryl Dixon به اتمام رسید و برای فصل دوم تمدید شد.

این در حالی است که طرفداران مشتاقانه منتظر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live هستند که با بازی اندرو لینکلن در نقش ریک گرایمز و دانای گوریرا در نقش میشون است و در سال ۲۰۲۴ میلادی پخش خواهد شد.

منبع: collider

source

توسط