قلم هوشمند شیائومی Mijia رونمایی شد. این قلم هوشمند مانند یک اسکنر هوشمند عمل کرده و قادر است در لحظه متون شما را ترجمه کند.

قلم هوشمند شیائومی Mijia با قابلیت‌های جذاب مانند قابلیت ترجمه متون در لحظه رونمایی شد. کمپانی شیائومی که با بند میجیا معمولا لوازم هوشمند خانگی یا گجت‌هایی با کاربری عمومی عرضه می‌کند اخیرا از یک نوع قلم هوشمند کاربردی رونمایی کرده که قابلیت‌های بسیاری دارد.

قلم Mijia دارای ویژگی‌های هوش مصنوعی بوده و می‌تواند نقش یک رکوردر را نیز ایفا کند. در ادامه به ذکر تمامی ویژگی‌های این قلم هوشمند می‌پردازیم.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


قلم هوشمند شیائومی Mijia معرفی شد

شیائومی از طریق فروشگاه آنلاین Jingdong، قلم هوشمند هیجان‌انگیزی عرضه کرده است. این قلم به یک دوربین مجهز شده که توانایی ثبت کلمات یک بند را دارد و کاربران می‌توانند متن و عکس‌های اسکن‌شده را با برنامه‌های دیگر برای ویرایش و چاپ به اشتراک بگذارند. شیائومی در قلم هوشمند Mijia از یک نمایشگر کوچک برای پیش‌نمایش متن‌ اسکن‌شده استفاده کرده است.

قلم هوشمند شیائومی میکروفون دوگانه برای ضبط صدا دارد که از هوش مصنوعی برای کاهش نویز استفاده می‌کند. به‌گفته‌ شیائومی، قلم هوشمند Mijia از زبان‌هایی زیادی از جمله انگلیسی، چینی، ژاپنی، کره‌ای، روسی و آلمانی پشتیبانی می‌کند. شیائومی ادعا می‌کند که این قلم هوشمند در تشخیص متن انگلیسی و چینی ۹۹ درصد موفق است.

قلم هوشمند شیائومی Mijia معرفی شد [+امکانات و قیمت]

قلم هوشمند Mijia از ۱۵ میلیون کلمه‌ انگلیسی و چینی پشتیبانی می‌کند و از فرهنگ لغت‌هایی مانند انگلیسی به چینی پیشرفته، فرهنگ لغت کینگ‌سافت پاورورد (Kingsoft Powerword)، آکسفورد (Oxford) و چندین فرهنگ لغت محلی چینی هم بهره می‌برد. این قلم هوشمند با برچسب قیمتی ۶۹۹ یوان (۹۶ دلار) روانه‌ بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قلم هوشمند شیائومی Mijia چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

source

توسط techkhabari