عنوان سولزلایک استودیوهای نئوویز (Neowiz) و Round 8 Studios، یعنی Lies of P، توانسته در ماه اول عرضه، بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد.

طی یک کنفرانس خبری، دستیار رئیس استودیو اعلام کرد که این بازی، نشان دهنده‌ی پتانسیل بالای بازی‌های کنسولی در کشور کره برای عرضه به بازار جهانی است. او در ادامه گفت که ساخت این بازی برای آن‌ها یک چالش بزرگ بوده است و آن‌ها بابت موفقیتش، احساس غرور می‌کنند.

در ادامه کارگردان بازی گفت:

بازخوردهایی که ما از پلیرها بابت این بازی گرفتیم همگی فوق العاده بوده‌اند و ما از همه‌ی یک میلیون پلیری که در این سفر با ما همراه بوده‌اند تشکر می‌کنیم، همگی ما برای آینده هیجان داریم و در زمان مناسب اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

داستان بازی Lies of P براساس رمان پینوکیو نوشته شده است؛ شهر Belle Epoque توسط عروسک‌های متخاصم مورد تهاجم قرار گرفته و به طور همزمان یک بیماری عجیبی در این شهر در حال پخش شدن است. پلیرها در نقش پینوکیو باید سعی کنند تا پدر ژپتو را پیدا کنند در کنار آن شهر را از این هرج و مرج نجات دهند. پینوکیو در مسیر خود با اشخاص مختلفی آشنا می‌شود که بعضی ها از آن‌ها دوست و بعضی دشمن هستند. همچنین در بازی قابلیت دروغ گفتن دارید که در نهایت عواقب مختص به خود را خواهد داشت و بر پایان این بازی، تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

Lies Of P در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) امسال برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC عرضه شد و تاکنون توانسته به طور مجموع روی همگی این پلتفرم‌ها، بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد.

source

توسط