به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی جمعی از نخبگان خانواده ایثارگران و شهدا با انتشار بیانیه‌ای آمادگی خود را برای حمایت از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه و فلسطین که بار دیگر همه مرزهای انسانیت و قوانین بین‌الملل را زیر پا گذاشته، با سکوت حامیان صهیونیسم بین‌الملل مواجه شده است. همان طور که رهبر مسلمانان جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار خود با نخبگان بیان کردند، قطع کردن دست تجاوزگر و جنایت‌کار این رژیم منحوس علاوه بر رشادت و جانفشانی مردم مظلوم فلسطین و غزه که اکنون بزرگترین شکست تاریخ را به این لکه ننگین خاورمیانه وارد کرده‌اند، نیازمند بهره‌گیری از دانش، تجربه و کسب دانش نوین است.

این بیانیه می‌افزاید: ما جمعی از نخبگان خانواده بزرگ ایثارگر و شهدای کشور آمادگی داریم، آموخته‌های علمی و توان و استعداد کسب شده در طول سال‌ها تحریم و مبارزه با استکبار جهانی را بصورت عملی در اختیار مردم مظلوم فلسطین قرار دهیم و امیدواریم دولتمردان کشور با توجه به فرمان رهبر فرزانه‌مان شرایط را برای این امر مهیا ساخته و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که این توان و استعداد در راه مبارزه با صهیونیست‌های جنایتکار قرار گرفته و با افزایش روز افزون توانمندی کشور در دست‌یابی به قله‌های توسعه و پیشرفت، برای همیشه شاهد حذف و محو این رژیم منحوس از کره خاکی باشیم.

نخبگان خانواده شهدا و ایثارگر آماده‌اند برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب چه در داخل کشور و چه در سرزمین‌های اشغالی توان و استعداد خود را در اختیار این هدف مقدس قرار داده و به این منظور انتظار دارند هر چه سریعتر مسئولان دولت مردمی برای این امر برنامه و اقدامی عملی را به اجرا درآورند.

انتهای پیام/

source

توسط