دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شرکت اروپایی اکتشاف درحال آماده‌ شدن برای رقابت با اسپیس‌ ایکس و نورثروپ گرومن است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت اروپایی اکتشاف درحال آماده‌ شدن برای رقابت با ارائه دهندگان تحویل محموله در فضا، اسپیس‌ ایکس و نورثروپ گرومن است. این شرکت اعلام کرد که قرارداد اولیه تحویل محموله را با شرکت خصوصی آکسیوم اسپیس امضا کرده است.
هلن هوبی، مدیر عامل شرکت اکتشاف، در مصاحبه با TechCrunch توضیح داد:
«کسب و کار اصلی ما، خدمات‌رسانی به ایستگاه‌های فضایی است. دو سوم مأموریت‌های ما که در طرح تجاری قرار دارند، در ایستگاه فضایی هستند، زیرا به وضوح نیاز به بار دارند.»
شرکت اکتشاف، که در بوردو، فرانسه و مونیخ، آلمان مستقر است، به سرعت در حال حرکت برای رسیدن‌ به نقاط عطف است. این استارتاپ درحال توسعه یک وسیله نقلیه مداری مدولار و قابل استفاده مجدد به‌نام «Nyx» است که برای ارسال محموله (و احتمالاً انسان) به ایستگاه‌های فضایی طراحی شده است.
هوبی می‌گوید:
«بسیار خوب است که بتوانید از برخی دارایی‌های ملی هنگام تجارت با ایالت‌ها استفاده کنید. من فکر می‌کنم این یک مزیت بزرگ است که ما داریم. ما می‌توانیم با پرتابگرهای آمریکایی پرواز کنیم اگر حامل محموله ناسا هستیم. اگر محموله ژاپنی بیاوریم می‌توانیم از پرتابگر ژاپنی و اگر محموله هندی بیاوریم می‌توانیم از پرتابگر هندی استفاده کنیم. این عمل بسیار منحصربه‌فرد است و به ایستگاه‌های فضایی کمک می‌کند. زیرا آنها می‌توانند از ما استفاده کنند تا به هند، ژاپن و سایر مشتریان نشان دهیم که واقعاً به صنعت ملی و استفاده از آن اهمیت می‌دهیم.»
اسپیس ایکس و نورثروپ با کپسول‌های Dragon و Cygnus خود از قراردادهای عظیم ناسا برای تحویل محموله به ایستگاه فضایی بین‌المللی بهره‌مند شدند.
اسپیس ایکس میلیاردها دلار برای خدمات تأمین بار خود به دست آورده‌ است. اما آژانس فضایی اروپا به تازگی مرحله درخواست اولیه برای چنین خدماتی را از شرکت‌های مستقر در اروپا آغاز کرده است.
شرکت اکتشاف، فعالانه برای آن قرارداد مناقصه می‌کند و هوبی اضافه می‌کند که شانس آنها برای انتخاب شدن در فاز یک قرارداد خدمات حمل‌ونقل تجاری حدود ۹۸ درصد است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari