استارفیلد بالاخره پس از مدت‌ها انتظار در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته و بسیاری از بازیکنان اکنون با سیستم خلق شخصیت و سفینه‌ی بازی سروکله می‌زنند. در این میان افراد خلاق‌تر در میان طرفداران استارفیلد موفق شده‌اند تا چیزهای عجیبی با سیستم شخصی‌سازی سفینه‌ی فضایی بسازند و در واقع برخی از مشهورترین سفینه‌ها از فیلم‌ها، سریال‌ها و دیگر بازی‌ها را بازسازی کرده‌اند.
طرفداران جنگ ستارگان می‌توانند حسابی خوشحال باشند زیرا سفینه‌ی میلینیوم فالکون (Millennium Falcon) بازسازی شده در بازی حسابی سروصدا به پا کرده است. در زیر می‌توانید نسخه‌های مختلفی که از این سفینه توسط بازیکنان ساخته شده را مشاهده کنید.

یکی دیگر از بازیکنان نسخه‌ای اقتصادی‌تر از این کشتی را طراحی کرده است که در نوع خود جالب است.

هرچند این تنها کشتی از سری جنگ ستارگان نیست که بازیکنان به آن عشق نشان داده‌اند. یکی دیگر از بازیکنان، یک Republic Cruiser جذاب را با جزئیات بالا طراحی کرده و آن را کشتی مورد علاقه‌ی خود از این سری نامیده است. او در ادامه بیان کرده که در اطراف مریخ، نئون و نیو آتلانتیک پرواز کرده تا قطعات مورد نیاز خود را بخرد.

یکی دیگر از طرفداران Planet Express را از سریال انیمیشنی Futurama بازسازی کرده است.

بدیهی است که بازیکنان سفینه‌هایی را از دیگر بازی‌هایی که در فضا جریان دارند نیز بازسازی می‌کنند. در اینجا سفینه‌ی محبوب Normandy SF-2 از سری بازی‌های مس افکت نیز بازسازی شده است.

وسایل نقلیه‌ی موجود در سری هیلو همواره محبوب بوده‌اند و این در مورد UNSC Pelican نیز صدق می‌کند. یکی از بازیکنان نه تنها این وسیله را بازسازی کرده بلکه راهنمای ساخت آن را نیز در دسترس قرار داده است.

در اقدامی جالب، یکی از بازیکنان اتوبوس مشهور سریال انیمیشنی اتوبوس مدرسه‌ی جادویی را بازسازی کرده است.

در نهایت یکی از جالب‌ترین کشتی‌های ساخته‌ی طرفداران، Frankfurter است که به سفینه‌ی خاصی از دیگر آثار فضایی مربوط نمی‌شود و سازنده‌ی آن ظاهرا از سوسیس فرانکفورتر برای ساخت آن الهام گرفته است.

بازی استارفیلد هم اکنون روی ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
منبع: Polygon
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت


source

توسط techkhabari