یک مادساز اخیرا در اقدامی عجیب و غریب و در نوع خود جالب، یکی از مکاهای Armored Core 6 را به بازی الدن رینگ اضافه کرده است.
این مادساز که با نام Zullie the Witch شناخته می‌شود، یک دیتا ماینر بازی‌های استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) و به خصوص سری سولز محصوب می‌شود که کارهای جالبی با این بازی‌ها انجام می‌دهد. از طرفی این واقعیت که اکثر بازی‌های فرام‌سافتور از زمان از زمان Armored Core 4 در سال ۲۰۰۶ بر روی یک موتور داخلی ساخته شده‌اند و از نظر تئوری فایل‌های آن‌ها با یکدیگر سازگار می‌شوند، اجازه می‌دهد تا سطح بی‌سابقه‌ای از مادهای مختلف را داشته باشیم. با این حال یکی از جاه‌طلبانه‌ترین مادهای اخیر، یک ربات جنگی کامل و تقریبا ۱۰ متری از Armored Core 6 را به اثر فانتزی و قرون وسطایی الدن رینگ منتقل می‌کند.
طراح این ماد، این کار را بیشتر برای مقایسه‌ی مکاهای بازی ذکر شده با باس‌های عظیم الدن رینگ انجام داده و ربات ذکر شده قابل کنترل نیست. در واقع این ربات هیچ انیمیشنی ندارد و شما به هیچ وجه نمی‌توانید با آن تعامل داشته باشید. همانطور که ذکر شد، از آنجایی که هر دو بازی موتور توسعه‌ی یکسانی دارند، این فرآیند امکان‌پذیر شده است.
الدن رینگ
گفتنی است که این موضوع نباید به عنوان نشانه‌ای در نظر گرفته شود که Zullie قصد دارد یک ربات قابل کنترل را به الدن رینگ وارد کند. حتی اگر ششمین نسخه از سری مکا محور فرام سافتور و جدیدترین اثر سولزلایک آن‌ها موتور یکسانی در بطن خود داشته باشند، یک ماد در این مقیاس پروژه‌ی بزرگی خواهد بود که زمان و بودجه‌ی فراوانی نیاز دارد.
با این حال این یک نشانه‌ی امیدوارکننده محسوب شده که نشان می‌دهد پتانسیل زیادی در فناوری مشترک بین هر دو بازی وجود دارد. در هر صورت زمان نشان خواهد داد که آیا مادسازان تارنیشد داستان را به خلبان‌های مکاها تبدیل خواهند کرد یا خیر، اما دیدن رویای حرکت در اطراف Altus Plateau در یک ماشین زرهی و پرتاب موشک به سمت سربازان Leyndell یا حتی مبارزه با مالنیا ضرری ندارد. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.


منبع: PCGamer
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


source

توسط techkhabari