دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
دستگاه واقعیت افزوده ورزشی جدید شیائومی، مجهز به پرداشگر قدرتمند و لنزهای واید است که زاویه دید فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
دستگاه واقعیت افزوده ورزشی جدید شیائومی مجهز به پردازشگر قدرتمند و لنزهای واید است که زاویه دید فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربر می‌گذارد. این دستگاه جدید می‌تواند با تجربه واقعی‌تر بازی‌ها و فعالیت‌های ورزشی، به افرادی که می‌خواهند در خانه و محیط‌های بسته تحرک داشته باشند و چربی‌سوزی کنند، کمک کند.
دستگاه مبتنی بر واقعیت افزوده Somatosensory Sports Host شیائومی به نمایشگر تلویزیون متصل می‌شود و با الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، به کاربران اجازه می‌دهد در دنیای واقعی وارد صحنه‌های مجازی شوند. لنز فوق‌عریض به‌کاررفته در این دستگاه میدان دید وسیعی را در حین بازی و ورزش در اختیار کاربر می‌گذارد.
دستگاه مبتنی بر واقعیت افزوده Somatosensory Sports Host شیائومی با مجموعه‌ای از بازی‌ها عرضه می‌شود. این شرکت به‌صورت هفتگی بازی‌ها را به‌روز می‌کند و سطوح جدیدی نیز به آن اضافه خواهد کرد. تا جایی که به‌نظر می‌رسد هر سال بیش از ۲۴۰ محتوای جدید به آن اضافه شود.
تجربه ورزش‌کردن در خانه با این دستگاهِ مبتنی بر واقعیت افزوده می‌تواند هیجان‌بخش باشد. این شرکت سعی کرده با لنزهایی که در دستگاه خود به‌کار گرفته است، تجربه خوبی را برای کاربران فراهم کند.
این دستگاه ویژگی‌های خاصی دارد و حتی به کاربران اجازه می‌دهد با دوستان خود به‌صورت آنلاین بازی کنند. همچنین می‌توان با بازوبند دستگاه، علاوه بر پایش کالری و دیگر داده‌های مربوط به چربی‌سوزی، ضربان قلب را نیز بررسی کرد.
قیمت این دستگاه از ۲۲۹ دلار شروع می‌شود. هنوز مشخص نیست این شرکت قصد دارد علاوه بر بازار چین، دستگاه مذکور را در بازارهای دیگر نیز عرضه کند یا خیر. باید دید کاربران نسبت به خرید این دستگاه چه واکنشی نشان می‌دهند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari