دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
احتمالاً شاهد رونمایی مک‌بوک‌های جدید در رویداد شهریورماه نخواهیم بود و ظاهراً معرفی این دستگاه‌ها به ماه اکتبر (مهرماه) موکول می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در گزارش جدید خود می‌گوید احتمالاً شاهد رونمایی مک‌بوک‌های جدید اپل در رویداد ماه سپتامبر (‌شهریورماه) اپل نخواهیم بود و ظاهراً معرفی این دستگاه‌ها به ماه اکتبر (مهرماه) موکول می‌شود.
با شروع فصل تابستان معمولاً خبرهای غیررسمی بسیاری از سوی منابع آگاه در مورد دستگاه‌های جدید اپل منتشر می‌شود. با شروع ماه سپتامبر (شهریورماه) تعداد این خبرها بیشتر می‌شود. امسال نیز خبرهای مختلفی در مورد تصمیم اپل برای رونمایی از آیفون‌ها و مک‌بوک‌های جدید به اشتراک گذاشته شده است.
اپل ظاهراً روی رویداد ۲۴ شهریور (۱۵ سپتامبر) و معرفی نسل جدید آیفون متمرکز شده است. بااین‌وجود، به‌نظر می‌رسد مک‌بوک‌های جدید این شرکت در ماه اکتبر (‌اواسط مهرماه) از راه برسند.
خبرنگار بلومبرگ در خبرنامه روز یکشنبه به این نکته اشاره کرده است که برخی دستگاه‌هایی که کاربران انتظار دارند در رویداد شهریورماه از آن‌ها رونمایی شود، در رویداد ماه اکتبر (مهرماه) از راه می‌رسند.
وی همچنین در گزارش خود می‌گوید که ساختار رویداد شهریورماه اپل شباهت زیادی به رویداد رونمایی آیفون ۱۴ دارد و این شرکت ظاهراً قصد دارد ابتدا ویدیویی از پیش ضبط‌شده در مورد موبایل جدید خود به نمایش بگذارد. در ادامه انتظار می‌رود خبری از معرفی مک‌بوک‌های جدید نباشد و رویداد معرفی آن‌ها به حدود یک ماه بعد و رویداد دیگری موکول می‌شود.
هنوز اطلاعاتی در مورد رویداد رونمایی احتمالی سیستم‌های مک اپل منتشر نشده است. حتی مشخص نیست که آیا واقعاً کاربران باید منتظر چنین رویدادی باشند یا خیر. این احتمال هم وجود دارد که اپل برای معرفی مک‌بوک‌های جدید خود رویدادی برگزار نکند. اپل چنین رویکردی را در مورد معرفی مک‌بوک پرو M2 و مدل‌های مک مینی M2 نیز در پیش گرفته بود و برای معرفی آن‌ها رویداد رسمی برگزار نکرد. حالا باید دید این شرکت در مورد دستگاه‌های مک جدید چه تصمیمی می‌گیرد.
اپل به سنت دیرین خود و طی ده سال گذشته، رویدادهایی را در ماه اکتبر (مهرماه) در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۶، ۲۰۱۸، ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برگزار کرده، اما در برخی از سال‌ها نیز رویدادی در ماه اکتبر نداشته است. باید دید این شرکت برای سال جاری میلادی چه تصمیمی خواهد گرفت.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari