دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همانند ماه‌های پیشین، لیست قیمت محصولات سایپا ویژه شهریورماه 1402 نیز اعلام شد؛ بنابراین تسویه‌حساب مشتریان با قیمت‌های جدید انجام می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
همانند ماه‌های پیشین، لیست قیمت محصولات سایپا ویژه شهریورماه 1402 نیز اعلام شد؛ بنابراین تسویه‌حساب متقاضیان خرید خودرو از سایپا در قالب سامانه یکپارچه، با قیمت‌های جدید انجام می‌شود. عمده بخشنامه‌های فروش سایپا طی ماه‌های پیشین از نوع پیش‌فروش با قیمت غیرقطعی بوده‌ است؛ بنابراین این خودروساز راه افزایش قیمت طی ماه‌های آتی را برای خود باز گذاشته است.
لیست قیمت محصولات سایپا شامل خودروهای این شرکت و زیرمجموعه‌های آن است. بنابراین علاوه بر خودروهای سایپا، محصولات پارس خودرو و زامیاد نیز در این لیست حضور دارند. درحال‌حاضر گران‌ترین محصولات سایپا کراس‌اوورهای وارداتی این شرکت از برند چانگان هستند. چانگان CS35‌ پلاس تیپ 2 و 3 با نرخ یک میلیارد و 300 الی یک میلیارد و 350 میلیون تومان، گران‌ترین خودروهای سایپا درحال‌حاضر هستند.
همچنین بخوانید: ثبت‌نام سایپا 1402: قیمت جدید مدل کوییک R دنده‌ای و اتوماتیک مشخص شد
اگر چانگان CS35 پلاس را از این لیست حذف کنیم، عنوان گران‌ترین محصول خانواده سایپا به پیکاپ دوکابین کارون می‌رسد که 710 میلیون تومان قیمت دارد. البته دیگر پیکاپ این شرکت، یعنی زامیاد زاگرس در لیست قیمت سایپا مشاهده نمی‌شود، درحالی‌که نسخه‌های مختلف این پیکاپ در سطح شهرها مشاهده شده‌اند.
در بین محصولات مختلف سایپا، خانواده کوییک بیشترین تنوع را دارند. شش مدل کوییک در لیست قیمت خودروهای سایپا حضور دارند که قیمت آن‌ها بین 200 الی 340 میلیون تومان متغیر است. پس از آن نیز خانواده محصولات وانت نیسان سطح مناسبی از تنوع را به نمایش می‌گذارد. این خودرو سه تیپ دارد که با اضافه‌شدن لاستیک رادیال و سیستم فرمان هیدرولیک، قیمت آن افزایش خواهد یافت.
با وجود گذشت چندماه از برگزاری مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو، همچنان قیمت محصولات جدید سایپا نامشخص است؛ بنابراین خودروهایی همچون اطلس، کوییک GX، ساینا GX و شاهین اتوماتیک در لیست قیمت این خودروساز مشاهده نمی‌شوند. به‌نظر می‌رسد تا زمان تحویل این خودروها به مشتریان که پایان سال جاری یا ابتدای سال 1403 است، قیمت خودروهای جدید سایپا اعلام نشود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari