دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شرایط فروش بهمن موتور ویژه متقاضیان طرح نوسازی خودروهای فرسوده اعلام شد. این طرح از روز دوشنبه مورخ 6 شهریورماه 1402 آغاز می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرایط فروش بهمن موتور ویژه متقاضیان طرح نوسازی خودروهای فرسوده اعلام شد. این طرح از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 6 شهریورماه 1402 آغاز می‌شود و تا 13 شهریورماه 1402 ادامه دارد. متقاضیان طرح نوسازی خودروهای فرسوده می‌توانند در این تاریخ به سایت بهمن موتور مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.
پنج خودرو در این طرح ارائه شده‌اند که شامل فیدلیتی پرایم 5 نفره و 7 نفره، دیگنیتی پرستیژ، بهمن ریسپکت پرایم و وانت کارا دوکابین تیپ 4 هستند. موعد تحویل تمامی خودروها نیز هفته چهارم مهرماه 1402 اعلام شده است.
از بین خودروهایی که در لیست بالا ارائه شده‌اند، خرید دیگنیتی پرستیژ بیشترین سود را برای مصرف‌کننده به‌همراه خواهد داشت. این خودرو هم‌اکنون با نرخی بیش از دو میلیارد تومان در بازار به فروش می‌رسد. ازاین‌رو متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با خرید این خودرو، 600 میلیون تومان سود خواهند کرد. این میزان از سود معادل قیمت یک خودرو داخلی همچون رانا پلاس یا پژو 207 است. بنابراین انتظار داریم میزان تقاضای مشتریان برای جایگزینی دیگنیتی پرستیژ با خودرو فرسوده بالا باشد.
همچنین بخوانید: طرح فروش فوری فیدلیتی بهمن موتور (ویژه مادران) + جدول قیمت
دو کراس‌اوور خانوادگی و پرفروش بهمن موتور یعنی فیدلیتی 5 نفره و 7 نفره نیز سود سرشاری را نصیب خریداران خود خواهند کرد. هر دوی این خودروها با اختلاف قیمت 300 میلیون تومانی در بازار به فروش می‌رسند. درنهایت خرید ریسپکت پرایم نیز سودی در حدود 200 میلیون تومان برای خریدار به‌همراه دارد. کمترین میزان سود نیز به وانت کارا دوکابین تعلق می‌گیرد که کمتر از 100 میلیون تومان اختلاف قیمت بازار و کارخانه را روانه جیب مشتری می‌کند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari