بازی اولین نسل (The First Descendant) حدود یک سال پیش معرفی شد. این بازی در سبک سوم شخص شوتر بوده که دارای عناصر نقش آفرینی و همکاری (Co-Op) است. حال در رویداد گیمزکام (Gamescom) سال ۲۰۲۳ میلادی شرکت سازنده این بازی یک تریلر جدید از آن منتشر کرد. این تریلر اطلاعات بیشتری از داستان بازی به کاربران ارائه داده و از در آن از آنریل انجین ۵.۲ (Unreal Engine 5.2) استفاده شده است.
سازنده بازی اولین نسل، شرکت نکسون (Nexon) بوده که عملکرد خوبی در زمینه تبلیغ کردن این بازی داشته است. در این تریلر ما شاهد کمی از گیم‌پلی این بازی هم بودیم. اینکه در بازی اولین نسل تنوع بسیار زیادی در سلاح‌ها وجود داشته و توانایی‌های مختلفی برای کرکترهای بازی وجود دارد.
بازی The First Descendant
در بازی نسل اول شما با ولگاس (Vulgus) روبرو هستید. موجودات فضایی که به زمین حمله کرده و در تلاش هستند تا بشریت را نابود کنند. حال هدف شما این است که با این موجودات مقابله کرده و دشمنان را شکست دهید. دنیای بازی اولین نسل، اینگریس (Ingris) نام دارد که طراحی بسیار خاص و مهیجی دارد.
در این میان از چیزی به نام قلب آهنی (Ironheart) رونمایی می‌شود. وسیله‌ای که با استفاده از آن می‌توان ولگاس را نابود کرد. در بازی اولین نسل ما شاهد چندین کرکتر مختلف هستیم. هر کرکتر قابلیت‌های خاص خود را داشته که کاربران با توجه به سبک بازی خود یکی را انتخاب می‌کنند. در این تریلر نیز ما شاهد یک مبارزه با غولآخر هم بودیم که طراحی جالب این موجودات را به طرفداران نشان می‌داد.
بازی اولین نسل به طور کلی کمی شباهت به عناوین دستینی (Destiny) دارد. با این حال این بازی به شکل سوم شخص طراحی شده که در کل در سبک نقش آفرینی هم از این حالت بیشتر استقبال می‌شود. نکته جالب بازی اولین نسل همین موضوع همکاری بودن آن است. به این شکل که شما باید با کمک افراد دیگر آن را به اتمام برسانید که اگر تیم شما خوب باشد، تجربه بسیار جالبی را خواهید داشت.
بازی The First Descendant
بازی اولین نسل برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه رسمی این بازی اعلام نشده ولی یک نسخه آزمایشی در تاریخ ۲۸ شهریور تا ۳ مهر (۱۹ تا ۲۵ سپتامبر) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. کاربران کامپیوتر نیز می‌توانند این بازی و نسخه آزمایشی آن را از طریق فروشگاه استیم دریافت کنند.


منبع: Gematsu
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


source

توسط techkhabari