اگر شما از طرفداران عناوین سونیک باشید، بازی سونیک سوپر استارز (Sonic Superstars) یکی از بهترین عناوین برای شماست. به دلیل اینکه این بازی در دنیای این بازی جریان داشته و تمامی کرکترهای آشنا نیز در آن حضور دارند. بازی سونیک سوپر استارز چند ماه پیش معرفی شد و حال تاریخ عرضه آن نیز اعلام شده است.
در کنار تاریخ عرضه ما شاهد یک تریلر کاملاً جدید هم از این بازی بودیم. این تریلر بیشتر روی گیم‌پلی تمرکز داشت و یک دیدگاه کلی از بازی به کاربران ارائه می‌داد. همینطور اینکه این تریلر جدید به حالت چند نفره مبارزه (Battle Mode) و همکاری (Co-Op) هم می‌پردازد. شما می‌توانید بخش داستانی این بازی را در کنار ۳ نفر از دوستانتان به اتمام برسانید. همینطور اینکه می‌توانید وارد بخش آنلاین شده و با دوستان خود بازیکنان دیگر را به چالش بکشید.
سگا در کنار نسخه عادی این بازی چند نسخه دیگر نیز عرضه خواهد کرد. مورد اول دیجیتال دلوکس (Digital Deluxe) است که در آن در کنار بازی اصلی ما شاهد چند بسته دیگر هم هستیم. این بسته‌ها جنبه ظاهری داشته و تأثیر چندانی روی گیم‌پلی بازی ندارد. با این حال افرادی که این نسخه‌های خاص را خریداری می‌کنند از کاربران دیگر متمایز خواهند بود. در کنار بسته‌های ظاهری در این نسخه از بازی یک آرت بوک (Art Book) دیجیتال و آهنگ‌های بازی هم وجود دارد.
طرفداران این بازی می‌توانند در حال حاضر آن را از فروشگاه‌های کنسول‌های مختلف پیش‌خرید کنند. همینطور اینکه در صورت پیش‌خرید محتوای اختصاصی نیز دریافت خواهند کرد. نکته جالب اینجاست که از این بسته‌های اسکین اختصاصی برخی به حالت لگو بوده که جلوه خاصی به بازی می‌دهد.
عرضه بازی Sonic Superstars
در بازی سونیک سوپر استارز شما در جزیره ستاره شمالی (Northstar Island) قرار دارید. این بازی در سبک اکشن و پلتفرمر بوده و دارای کرکترهای مختلفی از دنیای سونیک است. شما در این بازی می‌توانید در نقش سونیک، تیلز (Tails)، ناکلز (Knuckles) و ایمی رز (Amy Rose) باشید. شما باید قدرت‌های زمردین (Emerald Powers) را بدست گرفته و در حالت‌های کاملاً جدیدی حرکت کنید. دنیای بازی تا به حال در مجموعه سونیک دیده نشده و منحصر به فرد است. از طرفی شما می‌توانید این تجربه زیبا را به تنهایی یا با دوستان خود داشته باشید. هدف شما این است تا مانع پیشرفت دکتر اگمن (Dr. Eggman) بشوید و نگذارید که حیوانات داخل جزیره را به بدنیک (Badnik) تبدیل کند.
بازی سونیک سوپراستارز حالت عناوین قدیمی سونیک را داشته که دوباره زنده شده است. به این شکل که این بازی به صورت از چپ به راست بوده ولی دیگر دو بعدی نیست. بلکه گرافیک بازی به شدت ارتقاء پیدا کرده و حال سه بعدی و جذاب شده است. همینطور اینکه توانایی‌ها و موارد مختلفی به بازی اضافه شده این عنوان را از بازی‌های قبلی سونیک متمایز کرده است.
شما می‌توانید در سونیک سوپراستارز به جای کرکترهای مختلفی بازی کنید. همینطور اینکه این کرکترها با هم ارتباط گرفته و در حالت همکاری می‌توان از قابلیت‌های مختلف آن‌ها استفاده کرد. در بازی سونیک سوپراستارز به دلیل وجود قدرت زمردین حرکات جدیدی به بازی اضافه شده است. همین موضوع باعث شده تا این عنوان از تمامی بازی‌های سونیک در زمینه گیم‌پلی متنوع‌تر شود.
بازی سونیک سوپراستارز در تاریخ ۲۵ مهر (۱۷ اکتبر) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه سوییچ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.


منبع: Gematsu
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


source

توسط techkhabari