شرکت روولوشن سافتور (Revolution Software) به تازگی با انتشار تریلری از بازی Sword: Shadow of the Templars – Reforged رونمایی کرده است.
این بازی در واقع ریمستری از اثری ماجراجویی در سبک اشاره و کلیک با همین نام است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شده است  که تقریبا سه دهه پس از انتشار بازی اصلی، با جلوه‌های صوتی و بصری بهبود یافته در کنار رزولوشن ۴K و بهبود بسیاری از جنبه‌های دیگر قرار است بار دیگر بازیکنان را به یک ماجراجویی جذاب ببرد. در این میان جدیدترین نسخه از این سری نیز با عنوان Broken Sword: Parzival’s Stone معرفی شده است.
سری شمشیر شکسته بسیار شبیه به آثار ماجراجویی کلاسیک کمپانی لوکاس‌آرتز در اوایل دهه ۹۰ میلادی مانند راز جزیره‌ی میمون‌ها است، با این حال المان‌های طنز آن کمتر هستند و طراحی پازل منطقی‌تری دارد. این بازی‌ها ماجرای وکیلی به نام جورج استوبارت و روزنامه‌نگاری فرانسوی با نام نیکو کولارد را روایت کرده که در سراسر جهان گردش می‌کنند، معماهایی را حل کرده، توطئه‌هایی را بررسی می‌کنند و اسراری باستانی را کشف می‌کنند.
Broken Sword: Shadow of the Templars – Reforged
گفتنی است که نسخه‌ی Parzival’s Stone پس از بازگشت پنجمین نسخه به گرافیک دوبعدی در سال ۲۰۱۳، گرافیک سه‌بعدی را دوباره به این سری معرفی خواهد کرد. هرچند خالق این سری، چارلز سیسیل (Charles Cecil)، سبک گرافیکی جدید بازی را Super 2D نامگذاری کرده است زیرا استودیوی سازنده تلاش کرده تا ظاهر بازی‌‎های اصلی مجموعه را با استفاده از تکسچرهای طراحی شده با دست به نوعی به صورت سه‌بعدی بازسازی کند. این بازی نیز از سبک گیم‌پلی کلاسیک اشاره و کلیک بهره می‌برد. این نسخه جورج و نیکو را به جست‌وجوی جام مقدس اسطوره‌ای می‌فرستد. ماموریت ذکر شده آن‌ها را به مونتسگور در جنوب فرانسه به عنوان قلعه‌ی سابق فرقه مسیحی کاتار، می‌برد و آن‌ها را در مقابل کارآفرینان فناوری، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های انرژی محور قرار می‌دهد.
بازی Sword: Shadow of the Templars – Reforged در اوایل سال ۲۰۲۴ برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و موبایل عرضه خواهد شد. در حال حاضر جزئیات کنسول‌های مقصد مشخص نشده است. در این میان بازی Broken Sword: Parzival’s Stone نیز برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و موبایل در دست توسعه است اما تاریخ انتشار آن مشخص نیست. در نهایت شایان ذکر است که طبق گفته‌ی سازندگان در صورت موفقیت بازسازی ذکر شده، ریمستر دومین نسخه از مجموعه یعنی Broken Sword II: The Smoking Mirror ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


source

توسط techkhabari