دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
براساس گزارش منابع تایوانی، ایسوس درحال «ساختاردهی مجدد سازمان» خود است و بسیاری از کارمندان بخش موبایل این شرکت اخراج شده‌اند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
پیش‌فروش گوشی پرچمدار ایسوس ذن‌فون 10 که چند ماه قبل معرفی شده بود، به‌تازگی آغاز شده است، اما با این دستگاه ظاهراً شاهد پایان یک دوره خواهیم بود؛ زیرا در گزارش‌های جدیدی ادعا شده است که ایسوس قصد دارد سری ذن‌فون را از خط تولید خود خارج کند.
9to5google به نقل از رسانه‌های تایوانی گزارش می‌دهد که ایسوس درحال «ساختاردهی مجدد سازمان» خود است که باعث شده تعداد کارمندان بخش رایانه‌های شخصی این شرکت در سراسر تایوان و چین کاهش پیدا کند. ایسوس همچنین در یک نامه داخلی از برنامه‌هایی برای انتقال بسیاری از کارمندان خود به بخش موبایل این شرکت (دستگاه‌های Zenfone و ROG Phone) خبر داده است که ظاهراً از آن صرف‌نظر کرده و این کارمندان اکنون اخراج شده‌اند!
برای دلیل این امر گفته شده که ایسوس ظاهراً بخش ذن‌فون خود را تعطیل کرده است و قصد دارد کارمندان آن را در بخش‌های دیگر یا تیم ROG Phone به‌کار بگیرد. در گزارش منابع تایوانی آمده است:
«گوشی‌های موبایل ایسوس به دو دسته ROG و Zenfone تقسیم می‌شوند و یک منبع آشنا به موضوع ادعا کرده است که گوشی جدید ذن‌فون 10 آخرین نسل این سری خواهد بود و تیم Zenfone در آینده به بخش‌های دیگری منتقل خواهند شد یا مستقیماً وارد تیم ROG می‌شوند.»
بنابراین اگر این گزارش صحیح باشد، ذن‌فون 10 آخرین دستگاهی است که در سری Zenfone تولید می‌شود (که از سال 2014 شروع به‌کار کرده است). البته گوشی‌های این سری هرگز نتوانسته‌اند به دستگاه‌های بزرگی در بازار اندروید تبدیل شوند. بااین‌حال، نسخه‌های اخیر مورد تحسین قرار گرفته‌‌اند و ویژگی‌هایی از ذن‌فون 10 و 9 مانند عمر باتری فوق‌العاده، تجربه نرم‌افزاری مناسب و استفاده از نمایشگر جمع‌و‌جور با استقبال روبه‌رو بوده‌اند.
هرچند ایسوس هنوز به‌طور علنی در مورد این گزارش و تغییرات اشاره‌شده آن صحبت نکرده است، اما در ماه جولای نیز گزارش‌هایی درباره تلاش این شرکت درزمینه ساختاردهی مجدد سازمانی منتشر شده بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari