کمپانی CI Games و استودیوی Hexworks به تازگی تریلری داستانی از بازی اکشن و نقش‌آفرینی Lords of the Fallen منتشر کرده‌اند.
این بازی دنباله‌ای برای اثری با همین نام در سال ۲۰۱۴ است. در تریلر منتشر شده هیچ اثری از گیم‌پلی واقعی بازی دیده نمی‌شود، اما سکانس‌های اکشن سینمایی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این اثر سولزلایک می‌تواند حسابی وحشتناک باشد. گفتنی است که در عرض چند ثانیه پس از شروع تریلر، یک مرد بیچاره توسط یک هیولای وحشتناک سلاخی شده و سرش را از بدن جدا می‌‌شود. در ادامه‌ی تریلر موجودی دو سر شبیه اژدها را می‌بینیم که پیش از قرار رگفتن نیزه در پایش، تعدادی از جنگجویان را می‌سوزاند. در بین این دو رویداد، نبردهای بیشتری بین موجودات افسانه‌ای و انسان‌ها نیز وجود دارد.
به هر حال از آنجایی که این یک تریلر داستانی است، ارزش آن را دارد که به اتفاقاتی که در Lords of the Fallen می‌گذرد بپردازیم. داستان دنباله‌ای بر بازی اصلی است و ۱۰۰۰ سال پس از آن روایت می‌شود و قهرمان جدیدی در دنیایی که خدایان شروری در آن زندگی می‌کنند، حضور پیدا می‌کند. تریلر جدید یک خدای شیطانی به نام آدیر را معرفی می‌کند که اعتقاداتی ضد بشری دارد. او می‌گوید:
در تمام دورانی که بشر مجبور بوده سرنوشت خود را رقم بزند، ببینید که چه چیزی از آن ساخته است. جنگ، طمع، نفرت، رنج، هرج و مرج. اکنون تاریکی را خواهیی شناخت، برادر.
Lords of the Fallen
در حال حاضر مشخص نیست که آدیر آنتاگونیست اصلی داستان است یا خیر، اما حداقل می‌توانید انتظار داشته باشید که در نقطه ای از بازی با او روبرو خواهید شد. همچنین با توجه به سبک و سیاق بازی می‌توان فرض کرد که در آن مرگ‌های زیادی زیادی را تجربه خواهید کرد. جالب است بدانید که پس از مرگ به دنیای زیرین منتقل خواهید ش و اگر در آنجا نیز بمیرید، در واقع برای همیشه مرده‌اید.
بازی Lords of the Fallen قرار است در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


source

توسط techkhabari