دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این قابلیت که به‌تدریج به اینستاگرام تردز اضافه می‌شود به کاربران اجازه می‌دهد تا وارد اکانت خود شوند و پست بگذارند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز که به‌خاطر فقدان بسیاری از ویژگی‌های کاربردی با افت قابل‌توجه کاربران فعال خود روبه‌رو شده بود، امروز بالاخره استفاده از حساب کاربری در نسخه وب را ممکن کرد. البته این قابلیت ظاهراً به‌صورت تدریجی برای همه کاربران فعال می‌شود.
به‌گزارش تک‌کرانچ، اگر قابلیت ورود به حساب کاربری در نسخه وب شبکه اجتماعی تردز برای شما فعال شده باشد، می‌توانید روی این پلتفرم پست منتشر کنید و با دیگر پست‌ها تعامل داشته باشید. بااین‌حال، ظاهراً همچنان کمبودهایی نسبت به اپلیکیشن موبایل تردز وجود دارد.
برای مثال، کاربران نسخه وب نمی‌توانند پروفایل کاربری خود را تغییر بدهند یا تردها را به بخش پیام‌های خصوصی اینستاگرام بفرستند. ویژگی دوم قابلیتی است که اخیراً به تردز اضافه شده بود تا کاربران بیشتری را ترغیب به استفاده از این شبکه اجتماعی نوپا کند.
گفته شده است که تیم توسعه تردز به کار روی نسخه وب ادامه می‌دهد تا در آینده قابلیت‌های بیشتری را به آن اضافه کند و این رابط کاربری را به سطحی نزدیک به اپلیکیشن موبایل آن برساند.
دسترسی به تردز از طریق نسخه وب می‌تواند برای کسانی که مایل به مهاجرت از توییتر/ایکس به این شبکه اجتماعی بودند، اتفاق مهمی محسوب شود. تکمیل رابط تحت وب از همان روز اول عرضه یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های کاربران بود.
نسخه وب اینستاگرام تردز ظاهراً از مدت‌ها قبل در داخل این شرکت در دست آزمایش قرار داشته است. «آدام موسری»، رئیس اینستاگرام قبلاً گفته بود که آن‌ها پیش از عرضه تردز برای چند هفته مشغول آزمایش نسخه داخلی این رابط تحت وب بودند. ولی از زمان عرضه این شبکه اجتماعی تاکنون کاربران تنها می‌توانستند از طریق نسخه وب پست‌ها را ببینند و هیچ قابلیت دیگری وجود نداشت.
حالا باید دید با توجه به افت چشمگیر کاربران فعال این پلتفرم، آیا عرضه این رابط تحت وب می‌تواند به رشد مجدد تعداد کاربران تردز کمک کند یا خیر.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari