دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
به‌لطف اپلیکیشن بیپر (Beeper)، گوشی‌های آیفون درنهایت می‌توانند به پیام‌‌رسانی با استاندارد RCS مجهز شوند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به‌لطف اپلیکیشن بیپر (Beeper)، گوشی‌های آیفون درنهایت می‌توانند به پیام‌‌رسانی با استاندارد RCS مجهز شوند.
استاندارد RCS، سرواژه‌های Rich Communication Services، درواقع نسخه پیشرفته‌تر SMS محسوب می‌شود که مجهز به قابلیت‌هایی مانند رمزنگاری سرتاسری است. کاربران با این استاندارد می‌توانند متوجه شوند که دریافت‌کننده پیام آن‌ها را مطالعه کرده است یا خیر. سیستم‌عامل اندروید به‌صورت گسترده از این استاندارد پیام‌رسانی استفاده می‌کند؛ اما اپل روی خوش به RCS نشان نداده است. گوگل از سال‌ها قبل خواستار اضافه‌شدن این استاندارد به اکوسیستم اپل بوده، اما اپل در مقابل این موضوع مقاومت کرده و این استاندارد را به پیام‌رسانی خود اضافه نکرده است.
اکنون به‌لطف اپلیکیشنی به نام بیپر، کاربران آیفون نیز می‌توانند از استاندارد RCS‌ در گوشی‌های خود بهره ببرند.
درحال‌حاضر آپدیت جدید بیپر برای در اختیار قراردادن این قابلیت در مرحله آزمایشی است. توسعه‌دهنده این اپلیکیشن باید ابتدا عملکرد آن را بررسی کند و سپس این قابلیت را در دسترس تمامی کاربران آیفون قرار دهد. کاربران آیفون که قصد دارند از پیام‌رسانی RCS در موبایل خود بهره ببرند، لازم است برنامه Beeper را دریافت کنند. با توجه به اینکه نسخه بتای این برنامه قابلیت RCS را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و ممکن است باگ‌هایی داشته باشد، ممکن است کاربران با برخی مشکلات روبه‌رو شوند. البته بیپر می‌گوید پیام‌های RCS در ارسال و دریافت واکنش‌های ایموجی عملکردی عالی دارند، ولی بااین‌وجود، ممکن است کاربران با برخی مشکلات نیز روبه‌رو شوند که در نسخه‌های بعدی برطرف خواهند شد.
برای مثال، بیپر درحال‌حاضر تصاویر مربوط به پروفایل را نشان نمی‌دهد. همچنین نمی‌تواند تاریخچه‌ پیام‌ها را به‌شکل ‌درستی همگام‌سازی ‌کند. باید اضافه کرد که در این نسخه تیک مربوط به خوانده‌شدن پیام نیز در گروه‌ها هنوز فعال نیست، ولی همان‌طور که گفته شد، این مشکلات در نسخه‌های بعدی برطرف خواهند شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari