دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شرایط پیش فروش ایران خودرو مردادماه 1402 ویژه آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه است که اولویت تحویل خودرو زمستان 1402 دارند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گروه صنعتی ایران خودرو بخشنامه پیش فروش چهار محصول را ویژه متقاضیان مرحله اول سامانه یکپارچه اعلام کرد. شرایط پیش فروش ایران خودرو در مردادماه 1402 ویژه آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه است که اولویت تحویل خودرو در زمستان 1402 داشته‌اند. همانند گذشته برای متقاضیان مشمول این طرح پیامک ارسال شده است. همچنین اسامی متقاضیان از طریق سایت ایران خودرو قابل مشاهده است.
نخستین محصول ارائه شده در شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه مردادماه 1402، سورن پلاس دوگانه سوز است که با تنوع رنگ قابل قبولی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. مبلغ پیش پرداخت برای خرید این خودرو، 149 میلیون تومان است.
محصول دوم و سوم این بخشنامه فروش، پژو 207 محبوب است. هر دو این محصولات نیز با تنوع رنگ قابل توجهی در اختیار مشتریان هستند که امیدواریم مورد استقبال آن‌ها قرار بگیرد. پیش پرداخت مورد نیاز برای ثبت نام پژو 207 دنده‌ای حدود 134 میلیون تومان است. برای پیش خرید پژو 207 اتوماتیک نیز به حدود 168 میلیون تومان پیش‌پرداخت نیاز خواهید داشت. پژو 207 بیشترین میزان تنوع رنگ را بین چهار محصول موجود در این بخشنامه دارد.
در نهایت چهارمین محصول شرایط پیش فروش ایران خودرو، محصول پرفروش و حاشیه‌ساز این شرکت یعنی دنا پلاس معمولی است. این خودرو نیز با تنوع رنگ بالایی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که شامل رنگ‌های سفید،‌ مشکی، خاکستری متالیک، نقره‌ای تیتانیوم و آبی کبود است. پیش پرداخت مورد نیاز برای ثبت نام این خودرو، حدود 140 میلیون تومان است.
همچنین بخوانید: شرایط فروش وانت آریسان 2 ویژه مردادماه 1402 اعلام شد + جدول
موعد تحویل تمامی خودروها در این بخشنامه فروش، اسفند 1402 اعلام شده است. همچنین سود مشارکت 17 درصدی و سود انصراف 14 درصدی از جمله دیگر بندهای این شرایط پیش فروش هستند. ایران خودرو در بخشنامه خود ذکر کرده است که مبلغ خواسته شده کمتر از 50 درصد قیمت خودرو است. بنابراین نرخ نهایی در زمان ارسال دعوتنامه و تسویه حساب جهت تحویل خودرو مشخص خواهد شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
بهتره بگین پیش فروش قوطی روغن :))
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari