دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مدیرعامل محصولات مصرفی هواوی ادعا می‌کند که هواوی واچ ۴ می‌تواند با بالارفتن سطح قند خون به کاربران هشدار دهد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
کمتر از ده روز قبل هواوی از ساعت‌های هوشمند سری ۴ رونمایی کرد و حالا مدیرعامل محصولات مصرفی هواوی ادعا می‌کند که هواوی واچ ۴ می‌تواند بالارفتن سطح قند خون را به کاربران هشدار دهد؛ این درحالی‌که اپل واچ هنوز به چنین قابلیتی مجهز نشده است.
مدیرعامل محصولات مصرفی هواوی با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی ویبو می‌گوید این ساعت هوشمند در تشخیص نوسانات سطح قند خون به‌سرعت وارد عمل شده و به کاربر هشدار می‌دهد. درواقع این گجت پوشیدنی درصورت تشخیص هرگونه افزایش ناگهانی در قند خون، در زمانی کمتر از ۶۰ ثانیه این موضوع را به کاربر اطلاع می‌دهد.
هواوی ادعا می‌کند که ساعت هوشمند جدیدش دارای ویژگی غیرتهاجمی ردیابی قند خون است. این قابلیت درحال‌حاضر در ساعت‌های هوشمند اپل وجود ندارد و چینی‌ها ظاهراً از این زاویه از اپل پیشی می‌گیرند.
«یو چنگ‌دونگ»، مدیرعامل محصولات مصرفی هواوی، با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی ویبو نحوه عملکرد این ویژگی جدید را به نمایش گذاشته است. لازم به ذکر است که Huawei Watch 4 به‌خودی‌خود مجهز به قابلیت خوانش قند خون نیست و تنها زمانی که تشخیص دهد سطح قند خون بالا ست، به کاربر هشدار می‌‌دهد. درواقع این ویژگی مناسب افرادی است که در معرض خطر هایپرگلیسمی یا افزایش قند خون بیش‌ازحد نرمال قرار دارند.
ویدیوی تبلیغاتی هواوی نشان می‌دهد که هشداری برای نشان‌دادن خطر هایپرگلیسمی برای کاربر نمایش داده می‌شود. به گفته یو، ساعت هوشمند این کار را با اندازه‌گیری ۱۰ شاخص سلامت در عرض ۶۰ ثانیه انجام می‌دهد. این شرکت اشاره می‌کند که این معیارها شامل ضربان قلب، ویژگی‌های موج نبض و موارد دیگر می‌شوند که نشان می‌دهند ساعت هوشمند فقط به نظارت موضعی سطح گلوکز خون کاربر محدود می‌شود.

برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari