دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
طی اسفندماه سال گذشته، شرایط فروش سایپا اعلام شد و برخی متقاضیان اقدام به وکالتی کردن حساب‌های خود کردند. اما برخی متقاضیان نتواستند
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
طی اسفندماه سال گذشته، شرایط فروش سایپا اعلام شد و برخی متقاضیان اقدام به وکالتی کردن حساب‌های خود کردند. با این حال متقاضیان نتواستند فرآیند ثبت نام خودرو را به طور کامل انجام دهند. این اتفاق در روزهای ابتدایی فروردین ماه نیز تکرار شد. حال محمدعلی تیموری مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در این باره می‌گوید: «فراخوان جدید برای ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام خواهد شد. بنابراین آن‌ها می‌توانند یکبار دیگر شانس خود را برای شرکت در شرایط فروش سایپا امتحان کنند. در حال حاضر عرضه و فروش محصولات گروه سایپا از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو انجام می‌پذیرد.»
سیاست‌های وزارت صمت برای سال 1402، افزایش تولید خودرو است. به این منظور نیز گروه خودروسازی سایپا قصد دارد تا تیراژ تولید و عرضه خود را در این سال افزایش دهد. این کار با سهولت در ثبت نام خودروها همراه خواهد شد . اکنون تمام مشتریان سایپا که شرایط ثبت نام خودرو را دارند، می‌توانند از این شرکت خودرو خریداری کنند و وجه خودرو را به حساب شرکت واریز نمایند. بنابر اعلام مدیر عامل سایپا، تحویل خودروها مطابق نوبت انجام خواهد شد. فرآیند تحویل خودروها به متقاضیان نیز از هفته دوم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari