دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در گزارش جدیدی گفته شده که گوشی تاشو گوگل احتمالاً با قیمتی در محدوده 1300 تا 1500 دلار عرضه خواهد شد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گوگل از مدت‌ها قبل در حال کار روی گوشی تاشو خود است. در حالی که تاکنون شایعات و گزارش‌های مختلفی در مورد این دستگاه با نام «پیکسل فولد» منتشر شده، اکنون گزارش جدیدی به قیمت آن اشاره دارد که گفته می‌شود بسیار ارزان‌تر از گلکسی زد فولد 4 و زد فولد 5 خواهد بود.
طبق گزارش جدیدی که درباره قیمت پیکسل فولد منتشر شده، ظاهراً گوشی تاشو گوگل با قیمتی در محدوده 1300 تا 1500 دلار عرضه خواهد شد. اگر این اطلاعات درست باشد، اولین گوشی تاشو غول موتور جستجو ممکن است تا 500 دلار از گلکسی زد فولد 4 ارزان‌تر باشد. گلکسی زد فولد 4 در تابستان امسال با قیمت پایه 1800 دلار معرفی شد که قدرتمندترین گوشی تاشو سامسونگ تا به امروز محسوب می‌شود.
حتی با این قیمت، پیکسل فولد احتمالاً بسیار ارزان‌تر از گلکسی زد فولد 5 خواهد بود که قرار است اواخر سال جاری میلادی عرضه شود؛ زیرا گفته می‌شود که این دستگاه نیز برچسب قیمتی مشابه با فولد 4 خواهد داشت.
در این گزارش همچنین گفته شده که گوگل از گوشی تاشو مورد انتظار پیکسل فولد و گوشی میان‌رده پیکسل 7a در کنفرانس Google I/O پرده خواهد برداشت تا احتمالاً شاهد نمایش طراحی آن‌ها باشیم. این رویداد بزرگ در ماه مه سال 2023 برگزار خواهد شد. پیش از این، انتظار می‌رفت تا این دو دستگاه در ماه ژوئن (خرداد/تیر 1402) عرضه شوند.
پیکسل 7a نیز انتظار می‌رود که با قیمتی در حدود 450 تا 500 دلار عرضه شود که تقریباً در مقایسه با نسخه قبلی خود (پیکسل 6a) تغییر نکرده است. اخیراً تصاویر زنده این دستگاه منتشر شده بود که استفاده از 8 گیگابایت رم را تأیید می‌کرد. همچنین تصویری منتسب به نمونه واقعی پیکسل فولد گوگل منتشر شده بود که شخصی را درحال استفاده از این گوشی تاشو نشان می‌داد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari