دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
امت شیر، مدیرعامل این پلتفرم استریم در بیانیه خود به دلایل خانوادگی برای جدایی از شرکت اشاره کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«امت شیر»، مدیرعامل توییچ (Twitch)، سرویس استریم محبوب متعلق به شرکت آمازون، اعلام کرد که پس از 16 سال قصد دارد از سمت خود کناره‌گیری کند.
او در پست جدید وبلاگ توییچ نوشت:
«با تولد اولین فرزندم، در مورد آینده خود با توییچ فکر می‌کنم. توییچ برای من مانند کودکی است که آن را نیز بزرگ کرده‌ام. و در حالی که اگر Twitch به من نیاز داشته باشد همیشه آماده خواهم بود، در 16 سالگی احساس می‌کنم که توییچ آماده است تا به‌تنهایی ادامه دهد.»
«دن کلنسی» که بیش از سه سال در تو‌ییچ بوده، جایگزین شیر خواهد شد. کلنسی که سابقه حضور در گوگل و ناسا را در کارنامه خود دارد، ابتدا در سال 2019 به عنوان معاون اجرایی شرکت در زمینه تجربه جامعه به توییچ پیوست. هرچند شیر از سمت مدیرعامل خود کناره‌گیری کرده است، اما همچنان به عنوان مشاور در این شرکت حضور خواهد داشت.
شیر در ادامه این پست توضیح می‌دهد که به آینده پلتفرم اطمینان دارد:
«هرگز به اندازه امروز به رهبری توییچ، تمام افراد و محصولمان اعتماد نداشته‌ام. برای سال‌ها، واقعاً احساس می‌کردم که توییچ ممکن است بدون راهنمایی و نظر من از بین برود، اما دیگر احساس نمی‌کنم چنین چیزی درست باشد.»
شیر حتی پیش از شکل‌گیری تو‌ییچ در این شرکت بوده است! در واقع او در سال 2006 همراه با «جاستین کان»، «مایکل سیبل» و «کایلی واگت» یک پلتفرم استریم 24 ساعته به نام Justin.tv را تاسیس کردند که 7 روز هفته زندگی کان در آن پخش می‌شد. این پلتفرم در سال 2011 به توییچ تبدیل شد تا روی استریم بازی‌های ویدیویی تمرکز کند و سه سال بعد، به قیمت نزدیک به یک میلیارد دلار توسط آمازون خریداری شد.
هرچند توییچ از جمله محبوب‌ترین پلتفرم‌های استریم امروزی است، اما در طول چند سال گذشته رقابت شدیدی با پلتفرم پخش زنده یوتیوب داشته است، به‌ویژه که این شرکت برخی از محبوب‌ترین استریمرهای تو‌ییچ را به خود جذب کرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari