دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این سرویس ماهیانه 11.99 دلار برای وب و 14.99 دلار برای موبایل هزینه دارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اوایل این ماه متا از سرویس جدیدی به نام «Meta Verified» برای کاربران اینستاگرام و فیسبوک رونمایی کرد که اساساً همان تیک آبی پولی است و با هزینه ماهیانه 11.99 دلار برای وب و 14.99 دلار برای موبایل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این سرویس اولین‌بار در دسترس کاربران استرالیا و نیوزیلند قرار گرفته بود و اکنون «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل این شرکت، اعلام کرده است که کاربران ایالات متحده نیز به آن دسترسی پیدا کرده‌اند.
سرویس Meta Verified مزایایی مانند نشان تأیید یا همان تیک آبی، ویژگی‌های محافظت در برابر جعل هویت و دسترسی مستقیم به بخش پشتیبانی مشتریان را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. در ابتدا اشتراک Meta Verified در استرالیا و نیوزلند شامل افزایش دید و دسترسی در جستجو، نظرات و توصیه‌ها می‌شد. متا بازخوردهایی را از کاربران دریافت کرد که نشان می‌داد این ویژگی برای آن‌ها گیج‌کننده بوده است؛ بنابراین حالا قصد دارد پیش از ارائه آن به کاربران بیشتر، این قابلیت را بیشتر بررسی کند.
«پیج کوهن»، سخنگوی متا، در این رابطه به ورج می‌گوید:
«ما بازخوردهایی را دریافت کردیم که نشان می‌داد این ویژگی می‌تواند باعث سردرگمی شود؛ بنابراین قبل از اینکه بخواهیم آن را در دسترس کاربران خارج از استرالیا و نیوزلند قرار دهیم، تلاش می‌کنیم تا ارزش آن را بیشتر بررسی کنیم.»
برای اینکه کاربری بتواند سرویس Meta Verified را تهیه کند و تیک آبی اینستاگرام و فیسبوک را دریافت نماید، علاوه بر پرداخت هزینه مربوط به آن، باید حداقل 18 سال سن داشته باشد، تصویری از کارت هویت خود را به متا ارسال کند، حداقل الزامات فعالیت متا را برآورده کرده و درنهایت احراز هویت دو‌مرحله‌ای خود را فعال کرده باشد. پس از تأیید، دیگر نمی‌توان نام کاربری، نام پروفایل، تاریخ تولد یا عکس خود را تغییر داد، مگر اینکه دوباره فرایند تأیید را انجام دهید.
متا درحالی از قابلیت Meta Verified رونمایی کرده است که شبکه اجتماعی توییتر نیز تحت مدیریت مالک جدیدی خود، یعنی «ایلان ماسک»، چنین سیستمی را راه‌اندازی کرده بود که در آن کاربران با پرداخت هزینه می‌توانستند تیک تأیید آبی را دریافت کنند. اما برخلاف توییتر، به گفته متا، اگر قبل از عرضه این سیستم جدید نشان تأیید اینستاگرام یا فیسبوک را دریافت کرده‌اید، هیچ‌چیز برای شما تغییر نخواهد کرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari