بر اساس توییت مارک گورمن، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، اپل قصد دارد به‌زودی از آیفون ۱۴ زرد رنگ رونمایی کند. به طور مشخص، قرار است آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس این رنگ را دریافت کنند. سایت MacRumors به نقل از چندین منبع آگاه نوشته که به احتمال زیاد این دو مدل امشب معرفی خواهند شد.
اپل معمولا هر ساله حدود ۶ ماه پس از معرفی آیفون‌های جدید، برای این مدل‌ها رنگ جدیدی معرفی می‌کند تا با این کار آمار فروش آن‌ها افزایش پیدا کند. به عنوان مثال سال گذشته برای مدل‌های آیفون ۱۳ رنگ سبز جدیدی معرفی شد که البته رنگ سبز مدل‌های استاندارد با مدل‌های پرو فرق داشت. همچنین می‌توانیم به استفاده از رنگ بنفش برای گوشی‌های آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی هم اشاره کنیم.
به طور کلی بسیاری از شایعات منتشر شده از طرف مارک گورمن به واقعیت تبدیل می‌شوند و با توجه به اینکه چندین منبع دیگر هم این موضوع را تایید کرده‌اند، به نظر می‌رسد امشب با آیفون ۱۴ زرد رنگ روبرو خواهیم شد.
طبیعتا اپل برای معرفی این مدل‌ها مراسمی برگزار نمی‌کند و با انتشار یک بیانیه‌ی خبری، این مدل‌ها رونمایی می‌شوند. حدود ۶ ماه دیگر هم با مدل‌های آیفون ۱۵ روبرو خواهیم شد که از همین حالا شایعات زیادی در مورد آن‌ها مطرح شده و مثلا می‌توانیم به بهره‌گیری تمام مدل‌ها از پورت USB-C و نمایشگر حفره‌دار اشاره کنیم.
منبع: MacRumorsزرد خیلی رنگ خوشرنگی هست

source

توسط techkhabari