شیائومی در تابستان سال ۲۰۲۲ از گوشی ردمی K50 اولترا رونمایی کرد و چند ماه قبل از این گوشی، مدل‌های K50 و K50 پرو معرفی شده بودند. حالا به نظر می‌رسد به‌زودی شاهد تکرار این رویکرد خواهیم بود و در آینده‌ی نزدیک ردمی K60 اولترا از راه می‌رسد. به طور مشخص بر اساس یک گزارش جدید، ظاهرا ردمی K60 اولترا در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۳ رسما معرفی خواهد شد.
گفته می‌شود این گوشی از چیپست Dimensity 9200 بهره می‌برد و از سرعت شارژ ۱۰۰ واتی پشتیبانی می‌کند. اگر هر دو مشخصه به واقعیت تبدیل شوند، این یعنی این گوشی در این دو زمینه جذابیت کمتری نسبت به مدل پرو دارد. این در حالی است که یک گوشی دارای پسوند اولترا، طبیعتا باید امکانات بیشتری نسبت به مدل پرو ارائه دهد.
برای مقایسه باید بگوییم که سال گذشته ردمی K50 اولترا با اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ و شارژ ۱۲۰ واتی معرفی شد. این یعنی حتی نسل قبلی K60 اولترا هم در این دو زمینه بهتر از مدل جدیدتر است. از دیگر ویژگی‌های فاش رده از K60 اولترا می‌توانیم به نمایشگر ۶.۶۷ اینچی مبتنی بر پنل OLED با رزولوشن ۲۷۱۲ در ۱۲۲۰ و رفرش‌ریت ۱۴۴ هرتز اشاره کنیم. با توجه به اینکه هنوز در سه‌ماهه‌ی نخست ۲۰۲۳ قرار داریم، تا معرفی این گوشی ماه‌ها فاصله داریم و بدون شک طی این مدت گزارش‌های بیشتری از این گوشی منتشر خواهد شد.
منبع: GSMArena


source

توسط techkhabari