دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مایکروسافت می‌خواهد تعاملات با چت‌بات بینگ افزایش یابد و حالا به‌جای روزانه 100 پیام، می‌توان تا 120 پیام با آن در ارتباط بود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مایکروسافت به مرور زمان درحال کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ است و حالا تصمیم گرفته تعداد پیام‌های روزانه آن را از 100 پیام، به 120 پیام افزایش دهد تا کاربران بیشتر قادر به گفت‌وگو با آن باشند.
مایکروسافت به‌خاطر پاسخ‌های نامناسب چت‌بات بینگ، تصمیم گرفت تعداد تعاملات کاربران با آن را کاهش دهد. این محدودیت ابتدا 50 پیام در روز، سپس 60 پیام در روز و پس از مدتی به 100 پیام در روز رسید، اما حالا این محدودیت کمتر شده و به 120 پیام در روز رسیده است.
«میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در توییتی افزایش تعاملات روزانه با بینگ چت تا 120 پیام در روز را اعلام کرده است. پاراخین همچنین به این موضوع اشاره کرده که بینگ چت برای مدتی در هر جلسه تنها به 6 سؤال پاسخ می‌داده و اما حالا دوباره این محدودیت به 8 پیام برای هر جلسه کاهش یافته است. به گفته این مدیر مایکروسافت، محدودیت‌ها به‌زودی کاهش می‌یابند.
مایکروسافت سعی کرده است در چند هفته اخیر به‌طور پیوسته محدودیت‌های چت‌بات بینگ را کاهش دهد. با توجه به اینکه به مرور زمان کاربران بیشتری به بینگ چت دسترسی پیدا می‌کنند، این موضوع اهمیت بالایی دارد.
در کنار کاهش محدودیت‌ها، ردموندی‌ها شخصیت‌های متفاوتی را هم به چت‌بات خود اضافه کرده‌اند که هر کدام با سبکی متفاوت به سؤالات کاربران پاسخ می‌دهند. علاوه‌براین، بینگ جدید یک حالت مخفی Celebrity هم دارد که رفتار سلبریتی‌های معروف را تقلید می‌کند. احتمالاً این حالت به‌زودی به بینگ اضافه می‌شود تا دیگر یک شخصیت مخفی نباشد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari