روز گذشته آنر از یک مچ‌بند هوشمند به نام آنر بند ۷ NFC رونمایی کرد که در ادامه به مشخصات آن می‌پردازیم.
برای این مچ‌بند از نمایشگر جذاب ۱.۴۷ اینچی استفاده شده که از پنل AMOLED استفاده می‌کند و مجهز به لبه‌های خمیده است. این مچ‌بند از چندین واچ‌فیس پشتیبانی می‌کند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را با توجه به سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. همانطور که از نام این گجت پیداست، از سنسور NFC هم بهره می‌برد که برای انجام کارهای مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
در زمینه‌ی سلامتی، این مچ‌بند از قابلیت‌های اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون، پایش خودکار خواب، ردیابی سلامتی زنان، ردیابی ۹۶ فعالیت ورزشی و دیگر موارد این‌چنینی بهره می‌برد. همچنین از آن می‌توانید به‌عنوان دکمه‌ی شاتر دوربین، ابزاری برای کنترل پخش موسیقی گوشی، پیدا کردن گوشی و دیگر موارد استفاده کنید.
آنر بند 7 NFC
بر اساس ادعای آنر، مچ‌بند هوشمند آنر بند ۷ NFC با هر بار شارژ می‌تواند تا ۲ هفته انجام وظیفه کند. به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، شارژر مغناطیسی ارائه شده با آن می‌تواند با سرعت زیادی انرژی موردنیاز را تامین کند. این مچ‌بند از حدود دو هفته‌ی دیگر با قیمت ۳۵ دلار راهی بازار چین می‌شود و کاربران می‌توانند از بین سه رنگ دست به انتخاب بزنند. هنوز مشخص نیست که آیا این گجت راهی بازارهای جهانی هم می‌شود یا نه.
منبع: GizmoChina


source

توسط techkhabari