مایکروسافت هرروز دسترسی افراد بیشتری را به بینگ جدید باز می‌کند؛ به‌همین‌دلیل، تجربه‌ی کاربری مردم باعث می‌شود قابلیت‌های جالب چت‌بات هوش مصنوعی این شرکت مشخص شوند. در‌ادامه، به برخی از این قابلیت‌ها اشاره خواهیم کرد.
شما می‌توانید از چت‌بات بینگ مایکروسافت برای ساخت آثار هنری ASCII استفاده کنید. نتایج ارائه‌شده‌ی این هوش مصنوعی درمقایسه‌با آنچه در سال‌های اخیر دیده‌ایم، کیفیت چندان بهتری ندارند؛ اما امیدواریم ویژگی مذکور در نسخه‌های جدید چت‌بات مایکروسافت بهبود یابد.
چت‌بات بینگ می‌تواند دستورالعمل‌های جدیدی برای آشپزی به شما ارائه دهد. یکی از کاربران ردیت متوجه شد این هوش مصنوعی براساس مواد‌غذایی موجود در خانه، دستور پخت غذای مرتبط با آن‌ها را ارائه می‌دهد. این ویژگی قطعاً می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان شود تا براساس آنچه در خانه دارید، غذاهای مختلفی آماده کنید.
یکی از کاربران ردیت موفق شد با ارائه‌ی برخی درخواست‌های خلاقانه به چت‌بات بینگ، این هوش مصنوعی را وادار کند تا با او شطرنج بازی کند. شاید مایکروسافت در آینده راهکاری مستقیم برای اجرای بازی شطرنج با هوش مصنوعی خود ارائه دهد.
یکی از کاربران بینگ جدید از این هوش مصنوعی درخواست کرد تا فیلمی را براساس بلیط‌های Jira برایش روایت کند و نتیجه‌ی کار بسیار جالب بود؛ زیرا این چت‌بات فیلم را برای کاربر مذکور روایت کرد.
به‌گزارش Neowin، چت‌بات بینگ می‌تواند به برخی از برنامه‌های مجموعه‌ی آفیس دسترسی داشته باشد. به‌عنوان مثال، می‌تواند ازطریق این هوش مصنوعی سند اکسل جدیدی ایجاد و سپس فهرستی از داده‌ها را به آن وارد کنید. البته دسترسی این چت‌بات به آفیس فعلاً محدود است و امکان کنترل‌های پیشرفته را ارائه نمی‌دهد. به‌عنوان مثال، نمی‌توان با بینگ جدید انیمیشن‌های مدنظر خود را روی اسلاید‌های پاورپوینت اعمال کرد. البته انتظار می‌رود مایکروسافت در آینده دسترسی بیشتر به آفیس ازطریق چت‌بات بینگ را فراهم کند.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود

source

توسط techkhabari