تترلند در راستای توسعه سرویس‌های جدید خود برای ارائه خدمات بهتر کاربران خود، سرویس جدیدی در انتقال تتر با کارمزد رایگان به کیف‌پول تتری طراحی کرده است.
اولین گام برای استفاده از این سرویس، آن است که آدرس کیف‌پول مبدأ و مقصد تتر به آدرس تترلند باشد. نحوه عملکرد سرویس یادشده این‌گونه است که کاربرانی که تتر را از تترلند بخرند و وجه مدنظر را به آدرس کیف‌پول تتری دیگری در تترلند واریز کنند، مشمول کسر کارمزد نخواهند شد.
به‌بیان بهتر، در‌صورتی‌که هنگام انتقال تتر از تترلند، آدرس حساب کاربری مبدأ و مقصد هر دو تترلند باشد، کارمزد انتقال داخلی تتر بین کیف‌های تترلند رایگان خواهد بود و پس از اتمام تراکنش مبلغ کسر شده کارمزد (۱ تتر) به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود.
هدف از راه‌اندازی این سرویس جدید آن است که کاربران هنگام مبادلات تتری خود در تترلند، سود بیشتری کسب کنند.
ناگفته نماند در سرویس مبدل تترلند نیز همین ویژگی در نظر گرفته شده است و در معاملاتی که بر‌پایه تتر انجام می‌شود، هیچ‌ کارمزدی از کاربر کسر نمی‌شود. شهریور سال جاری، تترلند سرویس مبدل با کارمزد رایگان را رونمایی کرد که با استقبال بسیار زیاد کاربران روبه‌رو شد.
در این صفحه از پیشخوان تترلند، کاربر می‌توانست تترهای خود را به بیش از ۱۰۰ رمزارز اضافه‌شده به این بخش، ازجمله بیت کوین و اتریوم تبدیل کند. حالا بیش از ۷۰ رمزارز دیگر نیز به مبدل تترلند اضافه شده است.
پس کاربرانی که به سرمایه‌گذاری در رمزارزهای محبوب بازار ارزهای دیجیتال علاقه‌مندند، می‌توانند به‌صورت آنی و با کارمزد رایگان تترهای خود را به رمزارزهای موجود در بخش مبدل تبدیل کنند.
یکی از سرویس‌های پرطرفدار در تترلند، بورس تتر ایران یا بازار تترلند است. این بازار که به‌دلیل شباهت بسیار زیاد عملکردش با بازار سرمایه «‌بورس تتر ایران» نیز نام‌ گرفته، فرصت مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند خریدوفروش تتر را با مدیریت حساب کیف پول خود انجام دهند. در این سرویس نیز، کارمزد معاملات بسیار اندک و ۰.۲۸ درصد از هر معامله است.
تترلند از ابتدای فعالیت خود به مسئله کارمزد توجه ویژه‌ای نشان داده و همواره تلاش کرده است تا مناسب‌ترین نرخ کارمزد را به کاربران ارائه دهد. کاهش پلکانی کارمزد با‌توجه‌‌به سطح کاربری فرد (در معاملات کمتر از ۲۰۰ تتر در تبدیل آسان فارغ از سطح کاربری به‌صورت ثابت ۱ تتر کارمزد اخذ می‌شود)، کارمزد رایگان مبدل تترلند، کارمزد رایگان واریز و انتقال بانکی و در‌نهایت کارمزد ۰.۲۸ درصد بازار تترلند از‌جمله ویژگی‌هایی است که به‌منظور به‌صرفه‌بودن معامله و کسب سود کاربران ارائه شده است.
در پایان
از ماه‌های گذشته تاکنون، تترلند با راه‌اندازی سرویس‌های جدید گام‌های مؤثری برای جلب رضایت کاربران خود برداشته است. اگر تاکنون در تترلند ثبت‌نام نکرده‌اید، کافی است از‌طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن تترلند در کمتر از ۱۰ دقیقه احراز هویت خود را تکمیل و اولین تراکنشتان را ثبت کنید.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط techkhabari