در صورتیکه شما جزو کاربرانی هستید که به دلایل مختلف همچون محدودیت های مخابراتی نمی توانید از اینترنت ADSL استفاده نمایید و یا به سرعتی بالاتر از سرعت های ارائه شده در سرویس های ADSL نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم اینترنت نسل 4 ثابت ( TD-LTE ) را به عنوان یکی از گزینه های مناسب مورد بررسی قرار دهید.
در ادامه مهم ترین ویژگی ها و مزیت های اینترنت نسل ۴ ثابت پیشگامان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
پیش از خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE پیشنهاد می کنیم در خصوص مواردی همچون پوشش دهی منطقه و نوع سرویس متناسب با نیازتان اطلاعات لازم را کسب نمایید. در صورتی که می خواهید اینترنت نسل 4 ثابت خود را از پیشگامان خریداری نمایید، می توانید پیش از خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE از طریق شماره 1577 با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.
برای استفاده از اینترنت TD-LTE، سیم کارت و مودم مخصوص مورد نیاز است. در شرکت پیشگامان پس از انتخاب نوع سرویس TD-LTE توسط کاربر، مودم و سیم‌کارت در یک پکیج در اختیار کاربران قرار می گیرد. پرداخت هزینه کمتر برای خرید مودم یکی از مزیت های قابل توجه اینترنت نسل 4 ثابت پیشگامان است.
گسترش انواع خدمات مبتنی بر وب موجب شده است که به اینترنت پرسرعت نیاز داشته باشیم. TD-LTE امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بالاتر نسبت به ADSL را برای کاربران فراهم می سازد. در تمامی سرویس های اینترنت TD-LTE پیشگامان امکان ارائه سرعت تا حداکثر 80 مگابیت بر ثانیه برای کاربران وجود دارد.
مراحل خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE از شرکت پیشگامان بسیار آسان است. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره های فروش اینترنت TD-LTE، می توانید به وب سایت پیشگامان مراجعه نمایید. پس از انتخاب و خرید سرویس اینترنت TD-LTE مورد نظر از پیشگامان، نصب و راه اندازی آن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در سرویس موردنظر، می توانید از طریق تماس با شماره 1577 از خدمات پشتیبانی این شرکت به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته بهره مند شوید.
در جشنواره فروش اینترنت TD-LTE تورنادو پیشگامان سه سرویس با سرعت 1 تا 80 مگابیت بر ثانیه و ترافیک 100 گیگ، 500 گیگ و 1000 گیگ به همراه سیم کارت رایگان و با قیمت مناسب ارائه شده است. طرح تورنادو پیشگامان ویژه مشترکین جدید است.
برای شرکت در جشنواره فروش اینترنت TD-LTE تورنادو پیشگامان به صفحه خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE مراجعه کنید.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط techkhabari