مرکز خدمات پرستاری در منزل همراه شما، در راستای ارائه بهترین خدمات پرستاری ، درمانی و مراقبتی حرفه ای از بیماران عزیز شما در بیمارستان و منزل در راستای سیاست های نظام سلامت کشور و با هدف ارائه خدماتی مطلوب و تخصصی و در خور شان هموطنان عزیز در حوزه پرستاری و درمانی در بیمارستان و منزل به بیماران، این مرکز از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد.
هدف کادر با سابقه درخشان و مجرب مرکز پرستاری همراه شما کسب جلب رضایت هم میهنان نیازمند به تمامی خدمات بالینی و پرستاری در منزل است تا بیماران و سالمندان شما در کوتاهترین زمان ممکن با حال عمومی بسیار خوب به جمع خانواده خود بازگردند .
این مرکز در راستای سیاست های نظام سلامت کشور و با هدف ارائه خدماتی مطلوب و تخصصی و در خور شان هموطنان عزیز در حوزه پرستاری و درمانی در بیمارستان و منزل به بیماران، از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود.
خدمات پرستاری در منزل
این خدمات طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های پزشکی را شامل می شود که می تواند به راحتی در منزل شما انجام شود.
خدمات پرستاری در منزل معمولاً ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است، در صورتیکه به همان اندازه ی مراقبت های پزشکی ارائه شده در بیمارستان یا خانه سالمندان موثر است.
این خدمات پرستاری در منزل توسط پرستاران رسمی و حرفه ای ، فیزیوتراپیست ها و کاردرمانگران انجام می شوند. و به همین ترتیب دیگر نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستاران درمنزل نخواهید بود.
ویژگی‌های مرکز ما
۱. اعزام نیرو برای همراه بیمار در بیمارستان (مراقبت خصوصی از بیمار در بیمارستان)

۲. مراقبت حرفه ای از بیماران نیازمند خدمات تخصصی در منزل نظیر پرستاری از بیماران ICU ، CCU و … توسط کارشناسان حرفه ای و ماهر

۳. انجام خدمات پرستاری موردی در منزل توسط کارشناس پرستاری نظیر:

۴. مراقبت از زخم توسط کارشناس زخم (زخم های دیابتی، زخم بستر، زخم های بعد از اعمال جراحی و زخم های ناشی از حوادث و تصادفات و …)

۵. اعزام کادر متخصص برای انجام خدمات درمانی و پاراکلینیک به منزل برای انجام اموری همچون ویزیت پزشک، فیزیوتراپی، کادردرمانی، نمونه گیری آزمایشات، گرفتن نوار قلب، رادیولوژی و …

۶. ارائه خدمات پاره وقت برای کمک به خانواده ها در نگهداری از سالمندان و بیماران (استحمام، همراهی با بیماران و سالمندان برای استفاده از خدمات پاراکلینک مثل فیزیوتراپی و مراجعه به مطب پزشک و…)
پرستاران در منزل ما در ارائه خدماتی عالی هستند از جمله:
مزایای خدمات پرستاری در منزل چیست؟
مزایای پرستاری در منزل بسیار است. علاوه بر این، راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا خانه سالمندان است، همچنین به بیمار کمک می کند تا زودتر بهبود یابد، زیرا دیده شده است که افراد بیمار هنگامی که درمیان عزیزانشان هستند،زودتر می خواهند از بیماری و کسالت های خود بهبود یابند.(خدمات پرستار در منزل)
همچنین رژیم و تغذیه را تقویت می کند. پرستاران در منزل می توانند برای نگهداری از بیمار در غیاب شما در آنجا حضور داشته باشند.
پرستاری در منزل همچنین به مدیریت وضعیت بهبودی بیماری های مزمن کمک می کند تا از بستری غیرضروری در بیمارستان جلوگیری شود.
خدمات پرستاری در منزل همچنین به مراقبت های بهبودی پس از بستری در بیمارستان به بیماران یا آسیب دیدگان کمک می کند.

· توجه و نگهداری نفر به نفر را ارائه می دهد.

· نتایج سلامتی بیماران بهتر است.

· مصرف دارو را مدیریت می کند.
و…
چه انتظاراتی از خدمات پرستاری در منزل داریم؟
مراقبت های پزشکی مهم که می توان از دستیار پرستار انتظار داشت به شرح زیر است:
خدمات پرستاری در منزل در منزل ۲۴ ساعته
برنامه‌های مراقبت فردی این امکان را فراهم می‌کند تا شرایط و نیازهای منحصر به فرد مشتریان و خانواده هایشان را جواب گوییم. ما با یک تیم مراقبت از مریض همکاری می‌کنیم تا یک برنامه سفارشی برای شما تهیه کنیم.
چه برای شما چه یکی از اعضای خانواده که بیمار است و در طول شب به یاری احتیاج دارید، هدف ما ارائه برترین مراقبت جهت ارتقاء کیفیت زندگی شما است. مراقبان متخصص ما می‌توانند در طول روز به وظایف و امور خانگی یاری کنند و در طول شب برای پشتیبانی و مراقبت بیش از شما در آن جا باشند.
ما سعی داریم تا کیفیت زندگیتان را با ارائه مراقبت دلسوزانه بالا ببریم. برای تعیین مشاوره با یکی از هماهنگ کنندگان مراقبت با ما تماس بگیرید. ما در مورد مراقبت ۲۴ ساعته در منزل اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهیم و با شما همکاری می‌کنیم تا طرحی را تهیه نمایید که تمام نیازهایتان را برآورده سازد.
با ما در سایت خدمات پرستار در منزل همراه شما به این آدرس مراجعه کنید و بهترین خدمات را دریافت نمایید.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط techkhabari