سامسونگ وعده داد که آپدیت One UI 5.1 را در فوریه سال ۲۰۲۳ برای گوشی‌های رده بالای اخیرش منتشر خواهد کرد و این کار را انجام داد. از طرفی‌ دیگر قرار بود تمام دستگاه‌های دیگر از ماه مارس آپدیت مذکور را دریافت کنند. باوجوداین، به‌نظر می‌رسد سامسونگ اکنون آپدیت One UI 5.1 را حتی برای گوشی‌های میان‌رده‌اش نیز منتشر می‌کند. از این‌ رو، به‌ گزارش سم‌موبایل، گلکسی A33 5G‌ و گلکسی A53 5G دریافت به‌روزرسانی One UI 5.1 را در کره جنوبی آغاز کرده‌اند.
آپدیت One UI 5.1 برای گلکسی A33 5G دارای نسخه میان‌افزار A336NKSU3CWB3 است، درحالی‌که آپدیت One UI 5.1 برای گلکسی A53 5G با نسخه میان‌افزار A536NKSU4CWB3 ارائه می‌شود. این آپدیت همچنین پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۳ را برای رفع بیش از چهار آسیب‌پذیری امنیتی به گوشی‌های میان‌رده می‌آورد. پیش‌بینی می‌شود سامسونگ در هفته‌های آینده آپدیت One UI 5.1 را برای گلکسی A33 5G‌ و گلکسی A53 5G در کشورهای دیگر منتشر کند.
شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات، به‌روزرسانی‌نرم‌افزار و ضربه‌زدن روی Download and install، به‌روزرسانی One UI 5.1 را در صورت وجود دانلود و نصب کنید.
گوشی‌های گلکسی A33 5G، گلکسی A53 5G و گلکسی A73 5G سامسونگ با رابط کاربری One UI 4 برپایه‌ی اندروید ۱۲ در سال ۲۰۲۲ عرضه شدند. این شرکت وعده‌ی انتشار چهار به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل اندروید را برای این سه گوشی داد و تا به امروز به وعده‌ی خود عمل کرده است. این دستگاه‌ها به‌روز‌رسانی One UI 5.0 برپایه‌ی اندروید ۱۳ را دریافت کردند.

خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط techkhabari