امروزه با گسترش فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش نیازمند بنرهای حرفه ای برای تبلیغات کسب و کار خود هستیم.
آیا تا به حال کمپین تبلیغاتی ایجاد کرده اید که بازدهی مناسب را نگرفته باشید؟ نگران نباشید امروز در این مقاله به صورت کامل به معرفی انواع بنر و سبک های طراحی تاثیر گذار در تبلیغات خواهیم پرداخت.
اکثر کسب و کارها می خواهند یک تم سازمانی منظم داشته باشند و کلیه بنرهای تبلیغاتی آن ها در یک سبک و استایل حرفه ای طراحی شود که تاثیر بسیار زیادی در برندسازی و تبلیغات دارد.
طراحی بنر توسط بنر ساز www.Bannersaaz.ir یکی از خدماتی است که می تواند نیاز اکثر کسب و کارها را رفع کند.
برای تبلیغات در بستر اینترنت شما گزینه های بسیار زیادی را دارید، مانند تبلیغات بنر متحرک کلیکی، تبلیغات در سوشیال مدیا ها ( اینستاگرام، تلگرام، ایتا و… ) و همچنین تبلیغات به صورت همسان.
به طور کلی بنرهایی که برای تبلیغات نیاز داریم به ترتیب اولویت این طور می باشد:
تبلیغات کلیکی یکی از بهترین و کاربردی ترین روش های تبلیغات می باشد. در این نوع تبلیغات شما نیاز به تهیه پک بنر گیف ( Gif ) حرفه ای دارید. در طراحی بنر گیف باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنید تا بیشترین کلیک و بازدهی را بگیرید.
در ادامه به بررسی برخی نکات مهم در طراحی بنر گیف اشاره خواهیم کرد:
اگر شما هم قصد ایجاد کمپین تبلیغاتی بنر گیف هستید حتما می بایست برای سفارش طراحی بنر گیف به یکی از وب سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنید.
یکی از محبوب ترین و پر بازده ترین راه های تبلیغات، فعالیت در سوشیال مدیا ها می باشد. امروزه می بینیم که اکثر برندهای مطرح هم در شبکه های اجتماعی تبلیغات می کنند.
نیاز اولیه هر کسب و کاری تبلیغات و دیده شدن می باشد. این تبلیغات می تواند به صورت بیلبورد (با هزینه های چند صد میلیونی)، تلوزیونی، اینترنتی یا حتی در شبکه های اجتماعی باشد!
برای تجربه یک تبلیغات موفق در شبکه های اجتماعی شما برای مثال نیاز به یک بنر اینستاگرام حرفه ای دارید. حتما سعی کنید در تبلیغات به صورت استوری محصول و خدمات خود را معرفی کنید و در پست برندسازی انجام دهید!
اولین چیزی که مخاطب شما از مجموعه شما دریافت می کند، بنرهای تبلیغاتی شما می باشد. اگر شما بهترین خدمات را داشته باشید و پایین ترین قیمت را هم نسبت به رقبا، ولی مخاطب تصویر حرفه ای از مجموعه شما در ذهن نداشته باشد، می توانیم بگوییم که تقریبا شکست خورده اید!
طراحی بنرهای تبلیغاتی حرفه ای نقش بسیار زیادی در برندسازی کسب و کارها دارد. همیشه سعی کنید بهترین از بهترین سطح کیفیت طراحی بنر در همه جا استفاده کنید.
همکاری با یک تیم طراحی حرفه ای به صورت ثابت بهترین گزینه است.
شما با داشتن یک بنر حرفه ای در تبلیغات می توانید از مزایای بسیار زیادی مانند نکات زیر بهره مند شوید:
برای سفارش طراحی بنرهای تبلیغاتی می توانید از سایت هایی که خدمات طراحی ارائه می دهند مانند سایت بنرساز استفاده کنید. به راحتی می توانید با جستجو در گوگل، با بهترین شرکت های طراحی در ارتباط باشید.
نکاتی که باید در هنگام سفارش طراحی بنر رعایت کنید را هرگز فراموش نکنید!
حتما در هنگام سفارش مخاطب هدف خود را مشخص کنید، فونت و رنگ سازمانی خود را به شرکت طراحی ارائه دهید، محتوای تبلیغاتی را به صورت دسته بندی شده از مهم ترین به کم اهمیت ترین مشخص کنید و در نهایت حداکثر مدت زمان برای تحویل سفارش را مشخص کنید.
برای مشاوره رایگان در مورد طراحی بنرهای تبلیغاتی می توانید با شماره 09128938665 تماس حاصل فرمائید.
خانواده ما

source

توسط techkhabari