دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این مجموعه خدمات مالی متنوعی را در زمینه پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
تهران پیمنت با ارائه خدمات پرداخت آنلاین ارزی به دانشجویان کشور سعی دارد محدودیت‌ها و چالش‌های موجود در این حوزه را برای این قشر کاهش دهد. با استفاده از این خدمات، شهروندان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند می‌توانند هزینه‌های مربوط به دانشگاه‌ها یا مؤسسات خارجی را پرداخت کنند.
وجود محدودیت‌ در زمینه پرداخت‌های بین‌المللی؛ سال‌هاست که چالش‌های بسیاری برای دانشجویان ایجاد کرده است. از این رو، مجموعه «تهران پیمنت» در کنار ارائه سایر خدمات خود، امکان پرداخت‌های ارزی دانشجویی را نیز محقق ساخته است.
تهران پیمنت در طول سال‌ها فعالیت خود، علاوه بر ارائه خدمات به افراد، به بسیاری از دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های سراسری، آزاد، غیرانتفاعی و مؤسسات پژوهشی نیز خدمات‌رسانی کرده است. تهران پیمنت امیدوار است که با خدمات خود به افراد مختلف و مؤسسات کمک کند که پرداخت ارزی امن، مطمئن، راحت و سریعی داشته باشند و به اهداف علمی و پژوهشی خود دست یابند.
تهران پیمنت خدمات مالی متنوعی را در زمینه پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به پرداخت دیپازیت فی، پرداخت اپلیکیشن فی، پرداخت هزینه یونی اسیست و پرداخت هزینه پست جهانی و… اشاره کرد. در ادامه با هریک از آنها آشنا می‌شویم.
تهران پیمنت پرداخت سایر هزینه‌های مرتبط با مهاجرت تحصیلی از جمله هزینه سفارت و ویزا و خرید بلیط پروازهای خارجی را نیز پوشش می‌دهد.
ناگفته نماند که تهران پیمنت پرداخت‌های آنلاین ارزی دانشجویی را در کمتر از 3 ساعت انجام می‌دهد. 
تیم پشتیبانی این مجموعه در تمامی مراحل ثبت سفارش در کنار کاربران خواهد بود تا هزینه‌های لازم اپلای را قبل از به پایان رسیدن ددلاین به‌راحتی پرداخت کنند.
گفتنی است تهران پیمنت (Tehran Payment) مجموعه‌ای با بیش از 10 سال سابقه در زمینه انواع پرداخت ارزی از جمله پرداخت‌ ارزی دانشجویی است. این مجموعه همیشه در تلاش است تا به افراد کمک کند کمترین دغدغه آنها در فرایند اپلای مربوط به پرداخت‌های ارزی باشد و آن‌ها در عوض بتوانند انرژی و زمان خود را صرف سایر مراحل اپلای کنند. اولویت این مجموعه همواره توجه به نیاز کاربران و ارائه خدمات سریع، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه به آن‌هاست.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari